Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fekvőtámaszt és...

Mennyit fekvőtámaszt és felülést és meddig nyomjam, hogy valamennyire erősebb legyek?

Figyelt kérdés
Kicsit erősítenem kellene...
2010. nov. 20. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit bírsz? Bár mindenképp a kondit ajánlom, vagy bárminemű küzdősportot. Ha nincs otthon legalább, egy scott padod, fekpadod, minimum 1 kétkezes-, 1 francia-, 2 egykezes rudad, erőkereted + megfelelő mennyiségű súlyod akkor irány a terem.
2010. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül elég 1 kétkezes súlyzó és egy súlyzórúd bár az se muszáj ha kezdő vagy

Ja és egy jó edzésterv.

2010. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát végülis nem lehetetlen de sokkal egyszerűbb ha a többi is megvan.
2010. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek számomra elérhetetlenek...

Otthoni körülmények között hogyan lehet?

2010. nov. 20. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz, ahol nincs konditerem? Szerintem is az a célravezető.
2010. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Amit írtam az otthoni.

2010. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22:56

Ez most miért lényeges? Amúgy a Gárdonyi kistérségben...

2010. nov. 21. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hány fekvőt tudsz lenyomni, csak az erő-állóképességedet mutatja. Hiába tudsz lenyomni 300 fekvőt, attól még csak kitartó vagy, erős akkor vagy, ha tudsz mondjuk egykarosat csinálni.

Amennyiben hajlandó vagy egyszeri ráfordítással 4000 Ft-ot rááldozni, nagyon tudom ajánlani Pavel Tsatsouline A Meztelen Harcos című könyvét (Jaffa Kiadó). Olyan edzésmódszert ír le benne, amihez bőven elég kb. három négyzetméternyi padló a szobádban, és viszonlag hamar válsz tőle bivalyerőssé azáltal, hogy mesterévé válsz az egykaros-egylábas fekvőtámasznak és az egylábas guggolásnak. Ha ezekre képes vagy, akkor bizony erős vagy, méghozzá olyan funkcionális erővel, ami többet mutat, mintha 120 kilóval nyomnál fekve.

2010. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!