Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell hogy meglátszó...

Awesome kérdése:

Mennyi idő kell hogy meglátszódjon a napi 30 perc edzés?

Figyelt kérdés
-
2010. szept. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

napi 30 perc. :))

na jó, értelmesenis kb. 1-2hónap. főleg ha diétázol is közben. nekem ennyi volt.

2010. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég sokat fogytam , több mint 30 kg-t, (bár van még mit), de azt diétával értem el, nem nagyon mozogtam csak gyalog mászkáltam/mászkálok, és úgy látom magam a tükörbe mintha nem változtam volna sokat, és muszáj valamit kezdenem magammal, diéta mellett mennyivel növeljem? még a 30perctöl és izomlázam van :S
2010. szept. 8. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

NEEEEEEEEEEEEE

ne napi 30

40 perc után indul el a zsírból való égetés

azt ajánlom melegíts be (5 perc) utána egy óra gerinctorna és utána menj futni, edzőterembe, felülés, szobabicó, futópad

igyál sok folyadékot

az edzést pedig mindig zárd nyújtó, illetve lazító gyak.-kal!

sok sikert

2010. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uccsó vok

izomláz ? patikában vegyél rá krémet

emellett használj szauna, vagy masszázs övet

ha meg tudod fizetni menj el narancsbőr elleni masszázsra krémezd, tusold, radírozd a problémás területeket táplálkozz egészségesen továbbra is keveset többször elv!

illetve 1,5-2 l víz minimum

étkezések előtt kb fél liter zöld tea

lassan egyél, jól rágj, szedj vitamint

+kiegészítésnek ravlidot, szépségvitamint (bőr+köröm+haj)

HAJRÁ:D

2010. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi hasznos, eddig nem tudtam, hogy csak 40perc után indul be, mennyit edzel egy nap? nekem ez nagyon soknak tűnik, amiket leírtál
2010. szept. 8. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát, valmit- valamiért:)

1. Nekem semmi gondom a 30 perccel, mivel NEM AKKOR ÉGETED A ZSÍRT MIKÖZBEN EDZEL!

Ezt jegyezd meg:)

Azzal csak megteremted rá a lehetőséget:)


2. Nem az időtartam a fontos, hanem az intenzitás!

Jó lesz kezdésnek a 30 perc, de abba adj bele mindent, nincs közben lusti, se tinglitanglizás:)


Azt nem írtad , hogy mit csinálsz ebben a 30 percben, ezt légyszi írd meg:)


3. Mindenképp tarts pihenőket is, ne csináld mindennap:)

Az izomláz előfordúlhat, ez van... bírd ki:)


Még annyit fűznék hozzá, hogy ne napi 30 perccel kezdj, hanem tartsd be a fokozatosságot!

Először elég lesz csak egy héten kétszer... és így tovább.

Nem kell sietni semmivel:)

Ha túl hajszolod magad, akkor nem fogsz tudni fejlődni, meg esélyed sem lesz arra, hogy folytasd mert oda fog veszni a kitartásod:)


Szerintem csinálj egy táblázatot, tervezd meg, hogy mikor és melyik napokon kell tornáznod, ha meg volt akkor tegyél pipát, ha nem akkor X-et:)

Az X-eket majd hétvégén pótolod:)

A lényeg, hogy betartható legyen.


Vagy menj el valahova mozogni, vedd meg a bérletet, mert akkor azt már tuti le fogod járni:)


Ezen kívűl pedig nagyon fontos az étkezés!!!!!

2010. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlen megválaszolni. Magában az edzés semmit nem ér. Mellette normálisan is kell táplálkozni. Együtt a kettő fog érni majd valamit. Fél év múlva meglátod, hogy adott étrend és sport mellett történt e változás. Hajrá!
2010. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!