Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mértékű kidolgozottságn...

Milyen mértékű kidolgozottságnak nevezhető ez?

Figyelt kérdés
Az olyan izomzattal rendelkező egyén mint Jean Claude Van Damme, látom hogy nem egy nagy darab de nagyon alaposan kivan rajzolódva az izomzata, feltételezem nagyon nehéz és alapos munkába kerül ilyet összehozni... és még lenne egy kérdésem, ismerőseim akik járnak az egyik terembe edzeni hátra sokféle gyakorlatot csinálnak kivéve húzódzkodás... miért? olyan nehéz lenne ez? én magamat kb 10szer bírom szabályosan felhúzni tenyérrel kifele
2010. dec. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a húzóckodás azért mert az főleg felkarra megy,meg váll
2010. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van Damme teste nagy mértékben kivan dolgozva,mivel régen testépítő is volt(elnyerte a Mr. Belgium címet),de szerintem szteroidoknak is köszönheti a testét.Az ismerőseid vagy idióták,vagy nem birják csinálni a húzodzkodást...de mond meg nekik hogy ezaz egyik legfontosabb gyakorlat a széles hát érdekében.
2010. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első nem ért hozzá, hülyeséget beszél!

a húzódzkodás hátra megy és szerintem egy alap gyakorlat.

2010. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló bemutathatná azt a gyakorlatot amit csinál mert kiváncsivá tett:D.
2010. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húzódzkodás helyett lehet tarkóra húzást csinálni vagy van olyan gép az x kilóval segít felemelni húzódzkodáskor.

Én se tudom sokszor felhúzni magam, nem próbáltam még nagyon de sztem max 10 menne.

2010. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!