Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 6 hónap kitartó...

Szerintetek 6 hónap kitartó és kemény edzéssel változhat ennyit a testem?

Figyelt kérdés

Most körülbelül így nézek ki:

[link]



Ilyet szeretnék:

[link]



Edzésterv:

-heti 3-szor 5 km futás

-heti 4-szer aerobikedzés, később kondizás


2010. dec. 10. 18:18
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
77%
Ha pocsék a kajád akkor tök mindegy mit csinálsz. Én viszont inkább tolnám az elsőt mint a másodikat. A második félbetörne amikor átkarolom
2010. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clem ***** válasza:
:) Hát nagy különbség nincs a két kép között...ennél még többet is elérhetsz ha jól csinálod azt a 6 hónapot..kezd a kajálásod rendbe tételével-mert ez a legfontosabb!-és egy jó edzéstervvel párosítva szép eredményt elérhetsz 6 hónap alatt..!:)
2010. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A melleid nem lesznek nagyobbak. :D
2010. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak figyelj arra, hogy legyen heti 2 nap pihenőd is. Különben nem bírja az izomzatod, a szalagok és csak leépülsz, megsérülsz.

Én régen heti 10-15 órát edzettem, kőkeményen, de aztán leálltam vele, és most kb. a felét tolom, sokkal jobban érzem magam és sokkal többet fejlődök.

2010. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mellette megfelelő az étkezésed, akkor azzal, amit leírtál, ha hónap alatt rengeteget változhatsz abba az irányba, amit szeretnél. Ellenben szerintem rossz az irány. Inkább izmosítani kéne a combodat, a vádlidat és a fenekedet kemény, súlyzós edzéssel, és mellette kardozni kicsit a testzsírod alacsonyan tartásához. Egyetértek Satennel, nekem is hasonló az ízlésen, és a legtöbben velünk értenének egyet. Legyél inkább nőiesen izmos, mint szimplán vékony!
2010. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...és ha hat hónap után mit fogsz csinálni?

abba hagyod és visszahízol vagy mi???

olyat találj ki amit életed végéig tudsz csinálni.

2010. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!