Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne sportolnom? 15/L,170...

Mit kéne sportolnom? 15/L,170 cm vagyok, és 44 kg :/ nem tudok hízni, az orvos szerint csak a sport segítene.

Figyelt kérdés

Csak az baj hogy nagyon nagyon kétballábas vagyok. Minden labdajáték kizárva, félek a labdától. Vízi sportra nem járhatok, mert nagyon problémás a fülem, pár csepp víztől rögtön hallójáratgyulladás, füldugó nem segít :/)

Milyen sportot űzhetnék? Egy kicsit erősödni, és egészségesebb lenni szeretnék :)

Köszi az ötleteket!


2010. dec. 20. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés lenne a legmegfelelőbb. Ilyen korban és testalkattól függetlenül nyugodtan nekiállhatsz már. Megmutatom egy korábbi válaszomat, ahol egy másik lánynak adtam nehéz, hatékony súlyzós edzéstervet. Neki is hasonló alkata van szerintem, mint Neked, így pontosan ugyanezt tudom javasolni a Te számodra is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ilyen kemény súlyzós edzéstől elkezdesz izmosodni, az elfogyasztott táplálék pedig be tud épülni, ahelyett, hogy csak keresztülmenne rajtad.


Táplálkozási tanácsot hadd adjak: Szerintem a súlyzós edzés megkezdése előtti napon főzz meg egy kiló rizst, és naponta ötször egyél belőle annyit, amennyi csak beléd fér, és ha elfogy, főzz újabb és újabb adagot! Olyan ízesítéssel eszed, ahogyan csak akarod, vagy nyakon öntöd valamilyen szósszal, vagy bárhogy, és egyél hozzá minden alkalommal húst, szóját, halat, tojást. Persze nem egyszerre. Tudom, hogy a hús alapvetően drága, szóval nem is kell túlzásba vinni, csak igyekezz minél többet enni, hogy megfelelő legyen a fehérjebevitel. A testépítők csirkemellet szoktak enni, de Te nyugodtan ehetsz disznóhúst is, nem számít, hogy zsírosabb, neked úgyis pont az a bajod, hogy nem hízol.


Ha bármi nem érthető, vagy még szükséged van tanácsra, írj nyugodtan!

2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saten ‫҉ ***** válasza:
Csak annyit fűzök Deni válaszához, hogy olvasgasd a tesztoszteron.hu-t illetve a body.builder.hu-t, minél többet. A legfontosabb, hogy tisztába legyél alapokkal
2010. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott a pont. A tesztoszteron kiváló oldal, sokat tanultam onnan én is.
2010. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!