Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás+gyúrás+egészséges...

Futás+gyúrás+egészséges táplálkozás=szálkásodás?

Figyelt kérdés
Szeretnék szálkásodni,és zsírt eltűntetni (ha ez a 2ugyanaz akkor bocs) ehhez kérném a segítségeteket, hogy a fenti leírtakat csinálnám: 3x futnák és 2x gyúrnák egy héten a többi 2nap pihenőnapot tartanék. Ha ezt csinálnám akkor szálkásodnák? És a zsír ami van rajtam (nem sok) eltűnne?
2009. szept. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem abszolut jo csak vigyazz tul ne edz magad..
2009. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a futás annyira nem szálkásít , mert azzal nem nagyon terheled a melledet karodat stb. de nő a tüdőkapacitásod és ez javallott
2009. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csatárbifsztek ***** válasza:

gyakorlatilag tökéletes az elképzelésed.

évek óta nemhogy hasonló, de szög ugyanilyen a szálkásító időszakom, nagyon jól bevált beosztás - természetesen CSAK a megfelelően diétás táplálkozással, ahogy te is tervezed.

a futás nagyon jól rásegít a szálkásodásra, sőt...nem véletlenül fordítottam meg én is a gyúrás/futás arányát...a 2 nap futás, 3 nap gyúrás is hozott eredményt, de amikor megfordítottam, érezhetően és láthatóan gyorsabban értem célt.

azóta (5 év) le se lehet szakítani engem erről az alaptervről a tavaszi-nyári hónapokban.

2009. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért ez ennél komplikáltabb...Kevés szénhidrátot kell bevinned és több fehérjét. Sőt, ha szénhidrátot viszel be, akkor se kenyérből nyerd, hanem inkább rízsből, zabból ilyenekből. Kondiban pedig 6ismétlés szám 5x.
2009. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!