Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat vegezzek...

Milyen gyakorlatokat vegezzek h meg erosebb legyek? (info rolam lent) tapasztaltak valaszat!

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, kuzdosportolo(nemzetkozi szintu)a sportna es az egyeni erositesemnek koszohetoen most vagyok 68-69kg es 167cm magas (karom: 38cm, volt 40 es is) combom is nagy 60 valamennyi de mar elfelejtettem...

IZOM termeszetesen,de nem kulsore megyek,mely gyakorlatok amiket nem kulsore hanem foleg az erore megy?

jol tudjak emelni(az ellenfelemet) a sportomba stb...eros fogasom lgyen ..vagyis eros van de meg.. nagyon sokmindent nem cska kiprobaltam csinalom most is ...vanak korszakok mikor mit mennyit,iimadok erositeni...de ugy adjatok tanacsot h versenyre le kell fogynom 63kg-ra :))


2010. dec. 30. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Stomp Dániel:



Sopronban.Te amúgy űzöl valami küzdősportot?Mert láttam már 1-2 kommentedet,és úgy tűnt,eléggé vágod ezt a témát:)

üdv.(és bocs az OFF-ért)

2010. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért csodát ezektől sem kell várni, mert a szervezeted építőképessége korlátos, hiába ennél 4500 g fehérjét 9000g ch-val egy nap, nem tudnád beépíteni, izomként semmiképpen, tehát a nagyon látványos eredmények azért picit ellentmondanak ennek a dolognak.


Persze nagyon hatékony, de normális kaja nélkül semmit nem ér. Sőt a kaja a legelső.

2010. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

tudom a kaja temat...hidd el ennel egszsegesebben ,me nem is az egeszseg, hanem spoort szempontjabol nem is etkezhetnek jobban...apum figyel mindere oda otthon... a rakja ki elem a kajat h mit ehetek mit nem(o az edzom)

godolom kivancsiak vagytok h akkor miert itt teszek fel kerdest?mert edesapam is atudasat nem cska eg yvalakitol kapta, o is mondta h amit tudok csak sajatitsak el es kesobb kialakul az egyeni velemenyem ,de csak tapasztalatbol alkossak eredmenyt barmirol is...

de nagyon jok a valaszok,koszonom oket!!!

2010. dec. 31. 00:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Uhh, ha mellettem is lenne egy ilyen ember, nagyon szerencsés vagy :)
2010. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azert van egy picike hatranya:) de az csak szabadsag szempontjabol:))) termeszetesen eredmenyesseg szempontjabol csak is pozitiv:DDD
2010. dec. 31. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!