Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a visszajelzések az LA...

Mik a visszajelzések az LA Pharma Methandienone 10mg 100tabs és Sustanon 250mg Pakistan Karachi Pharmatec gógyszereiről?

Figyelt kérdés
Olyan hosszászólókat várok, akik használták valamelyiket mostanában.
2011. jan. 1. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
methylel nem hamisítják az LA-s cuccokat.Legrosszabb esetben kék algopyrint kapsz de legalább nem fog fájni a fejed a kidobott pénz miatt
2011. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm ismerőse tavaly LA-s methandienone-t próbálta. hatni hatott, de az biztos, hogy nem az van benne aminek lennie kell. Én azt mondanám metil, pár ember iszonyatosan felpuffadt tőle, aztán meg vissza is esett, persze az nagyrészt az ő "profi" kajálásuknak köszönhető.

Mindenesetre 1-2 nap alatt vagy gyorsabban érződik valamilyen szinten a hatása, biztosan fel van ütve.

2011. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

az nem baj, de metilt nem szeretnék enni a susi mellé :D

haverom elvileg hétfőn kezdi szedni a metát magában, ha jó lesz úgy is látom majd rajta, csak én is előbb el akartam kezdeni a kúrát


az a vicc, hogy az összes PCT cucc magyar gyógyszertári, azokra legalább nincs panasz :D


de amúgy mi a baj a pakisztáni sustával?

2011. jan. 1. 17:45
 14/17 anonim ***** válasza:
az, hogy kurv.ára hamisítják. Nem tudom nálatok mennyiért megy, de én nyáron voltam törökországban és onnan hoztam magamnak eredeti sustát, patikából, 1 ampulla/csomag és 12,5euró/ampulla áron. Ha jól tudom 1100-1300 között mozog itthon a susta, szerinted mi van benne?
2011. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintem mind utángyártott és ami nem működik az "hamis" a másik valószínű hogy sokkal kevesebb tesztót tartalmaz, ezért használok majd heti 3at, ami talán megfelel 500mg-nak :D
2011. jan. 1. 23:11
 16/17 anonim ***** válasza:

LA-ből rengeteg a kamu.Jó minőségű=nagy rá a kereslet=hamisítják.Én arra gondoltam hogy LA-ből az a jó ami tényleg az.(tehát ők gyártották)


A szusztát asszem 1200ft/ampulla áron vesztegetik a teremben áruló hülyegyerekek.


Felesleges heti 3at használni.Ha pl enantat van benne az sem fog jobban hatni csak több lesz a mellékhatás.5naponta 1 bökés azt kész.Ha az nem használ heti 10sem fog.

Ha a methaban nem bízol vegyél danabolt.Valószínűleg lengyel kamu lesz de van benne hatóanyag.Na abból több kell.Kb napi 6-8szem.

2011. jan. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos infókat, pár hét mulva kiderül jó e ;)
2011. jan. 2. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!