Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Komoly testépitő diéta aminósa...

Komoly testépitő diéta aminósavak nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

Igen persze tudom hogy lehet de mire számithatok ha ezek nélkül diétázom ? A súlyom 5 év 2 hónap edzés után megérett egy diétára 174cm és 91.5kg vagyok 24 éves. Diéta során a a tejsavót és a multivitamin nagy nehezen de megoldom diéta végéig.3-3.5g-on tudom végig tartani a diétát, szénhidrátot 3-4g-ról kezdem. zsirbevitel lenmagolaj,halolaj,és a kezdetben olivaolajban készitem a csirkét.

De bcaa,és glutamin nem futja sajnos és szerintem a közeljövőben nem is fogja sok más egyéb kiadásom is van.


Válaszotokat előre is megköszönném

István


2011. jan. 1. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:
3-3.5g a fehérjére vonatkozik
2011. jan. 1. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
"komoly" nem, de nagyon jól lehet nyomni így is, agyban dől el minden! meg ugye rendesen kell enni.
2011. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha össze tudod rá valahogy spórolni a pénzt, akkor mindenképpen használd, én esetleg a tejsavót helyettesíteném kevert proteinnel, és ezáltal megspórolnád az amino árát.
2011. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!