Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az edzesmest...

Mi a véleményetek az edzesmester.com oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Én beregisztráltam, kaptam is a leveleket és egészen más oldalról közelíti meg az egészséges életet, a testedzést, az ehhez kapcsoló táplálkozást. A kocka ha mítosza cikk, meg nagy tetszett.


2011. jan. 13. 13:56
 1/4 anonim válasza:

szia! én is beregisztráltam és nagyon tetszenek a cikkek. 2 napja kaptam meg A szuper hatékony izomnövelő és alakformáló edzések titka c. cikket és már nagyon várom a következőt, csak valahogy nem bír jönni :(

Te tornázol valamit?

2011. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Én még október 23.-án íratkoztam fel és az utolsó levél november 13.-án jött meg :-)(bár az utolsó levelek arról szóltak, hogy vegyem meg, meghogy rendeljem meg, meg stb...)

Hát az az igazság, hogy azon emberek közé tartozok akik mindíg csak terveznek. :-( Lustaság uralkodik felettem, meg ha el is kezdenm akkor egy idő után abbahagyom. Jól írja a programban, az edző, hogy ha nincs kellő motiváció befullad az egész. Anno mikor szalagavatóra készületem, akkor előtte egy hónappal súlyzóztam (van fekpadom, meg egy 30 kg súlyzom). Nem sok, de csak ezt tudtam felmutatni. Esténként nyomogattam. Apum rekodrja, hogy 160-szor emelte ki. Én eljutottam 150-ig. Aztán csökkenni kezdett a teljesítményem (szintén helyesen írja a progam, hogy nem volt megfelelő táplálékbevitel). Most májusban - igaz nem súlyzotam - de esténként futottam. Eleinte rosszul esett, meg egy idő után meg meg keleltt álnom pihenni, de erősen akartam és azt vettem észre, hogy egyre tovább bírom és kedvel is csinálom. Szóval tényleg látszott az eredménye. Abbahagytam, mert júniusban elkezdtem dolgozni, éjszakás voltam (nappal alvás, este munka). Aztán már nem futottam. Most meg már megint kétségbeejtően meghíztam, mint régen voltam :-S Kerestem a megoldásokat, akkor bukkantam rá most ősszel az edzésmester.com-ra. Nagyon megörültem neki, mert elég jól össze van szedve, és jól magyaráz mit miért és nem csak az van leírva hogy gyúrj ennyiszer meg annyiszor. Mivelfalun lakok nincs konditerem, meg semmi - szóval egy kicsit gondban vagyok ezzel, bár majd most/vagy legkésőbb nyárra kölcsönkérek súlyzókat, súlyokat, meg ami van és majd nyomom neki ahogy le van írva. Mondjuk a tápláékkal leszek gondban, mert nem főz, meg nem csinál meg mindent anyum, de majd meglátom , hogy alakul. Egyébként van írva, hogy úgy nagyon jó csinálni ha egy közösségbe motiváljátok egymást, megosztjátok élményeiteket, tapasztalataitokat. Nem tudom lány vagy vagy fiú, de ha gondolod, úgy érzed felvehetsz msn-re. (Bár még nem biztos, hogy most fogok hozzáállni gyurmázni, de ha el tudom kezdeni akkor csinálnám, de legkésőbb nyáron valami alkotni szeretnék ahogy írtam). Egyébként 20/F vagyok.

2011. jan. 13. 18:11
 3/4 anonim válasza:

Szia! nemtudom mennyire lehet ide beírni, de a hoxa.hu oldalon sok olyan embert találhatsz akik motiválni tudnak és barátokra is szert tehetsz :) én is oda járok, ha épp úgy érzem, hogy feladom :) Én sajnos nem tudok gyakran neten lenni, úgyhogy nem lennék hasznos a számodra, hogy lelket öntsek beléd. Sok sikert kívánok és főleg kitartást!


UI: leirom Neked az én 3 kedvenc idézetem, amik nekem segítenek ha épp nincs kihez fordulnom:


Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem az kifogást!


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.


Nem elég tudni, alkalmazni is kell, nem elég akarni, tenni is kell. (Goethe)


Még egyszer sok sikert! 28/NŐ

2011. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én is beregisztráltam, és nagyon elégedett vagyok vele. Ad egy iránymutatást, világos és érthető, egyben egy nagyon szimpatikus személyt ismertem meg Szűcs Ildikóban. Alkalmazni szeretném az elveit, már a zsírégető edzést sokáig csináltam, kinyomtattam az összes levelét, és azokat olvasgatom.


Neked is sok sikert a követésükben! 18/N

2011. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!