Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az edzésmest...

Mi a véleményetek az edzésmester.com oldalról?

Figyelt kérdés
Itt olvastam valakinek a hozzászólásában ezt az oldat. Megnéztem, megkaptam az anyagokat, INGYEN. De igazából ezek semmi konkrétumot nem tartalmaztak. "Csak" azt tudtam meg, hogy mit csináltam eddig rosszul, azt nem hogy pontosan hogyan kell csinálni, hogy sikeres legyen a zsírégetés. (Na szóval pl olyat, de ez most csak egy példa, mintha azt mondanám, hogy hát fuss... De azt nem mondom meg, hogy mennyit érdemes, hogyan, milyen cipővel stb.) Na pár napja kaptam egy levelet, hogy van egy olyan program, ami tuti sikeres, és stb stb és az már pénzes. Még nem tudom mennyi, meg azt se tudom, hogy mióta van ez, de az e-mailben úgy van tálalva, mintha ez tegnap lett volna kitalálva. Szóval a kérdésem, hogy van-e olyan aki erre is feliratkozott és mik a tapasztalatok? Köszi a válaszokat!!!!
2011. jún. 7. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó oldal, később jönnek konkrétumok, lehet számolni is, konkrét edzéstervez összeállítani. Csomó hasznos dolgot leír, én szeretem.
2011. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó iszonyú hasznos!!
2011. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!