Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy vékonyka gyerekből lehet...

Egy vékonyka gyerekből lehet nagydarab ember?

Figyelt kérdés
úgy értem ha mondjuk évekig gyúr?
2011. jan. 17. 17:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
azt kivagtad gizda gyerek vagy kotekszel a nyelvi hibakkal te kis aktakukac,ertem a mondatot csak nevet rajta hogy hogy lehet valaki ekkor szotyipocs ilyen gyenge vedekezesi kepesseggel:Ddobd ki magad te fasz:D
2011. jan. 18. 17:51
 22/28 anonim ***** válasza:
Vékonyka gyerek, nem értem mire nagy a pofád. Mert eszed nincs, írni nem tudsz, fizikumod nincs, és egy bunkó paraszt vagy.
2011. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
hat en pont nem vagyok vekonyka a 98 kilommal a 187cm-em mellé:Dfizikumom nincs? 3éve gyurok boxolok melle elotte 2evig kempoztam kel meg valami batya?18eves vagyok szet vagyok tetovalva mindenhol arcomon is,kislanynak nezel fasz?2öt radverek de abbol amasodik mar hullagyalázás lesz;)
2011. jan. 18. 18:36
 24/28 anonim ***** válasza:
pár válasszal elöbb jol mondta a kollega fejben döl el mindennnn, én se vagyok nag darab de ah télleg akarod lehetséges én is azon vagyok és talán most ugy látszik menni fog hála a sok segitségnek(olyan vékony voltam hogy kilátszottak a bordáim,biosz orán én helyettesitettem a csontvázat most meg már....szal gyurj megéri !!!
2011. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én kicsit magasabb vagyok, nehezebb is, és én nem hazudok...


Minek tenne fel egy kigyúrt ember olyan kérdést, mint amit feltettél?

2011. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
de a kérdező azért menő, mert tetoválva van az arca, úgyhogy..
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
en se hazudok,azert mert volt egy regi baratomaki vagy 20kilo volt es anno egy osztalyba jartunk es 6ev mulva talakoztunk es akkora volt mint egy haz,kerdeztem mit szedazt mondta tisztangyur,nem nagyonhittem el
2011. jan. 20. 16:22
 28/28 anonim ***** válasza:

"szerintem egy gyerekből előbb utóbb egy szép szál legény lesz, tapasztalat szerint."

Nem mindíg. Van egy két olyan ismerősöm aki elég izmos. De olyan is aki igen kövér. Én pl. 12 évesen vékony voltam, 14 évesen dagadt. Most meg 176 cm és 68 kg vagyok.


"amúgy legyen egyéb ötlet is leírva - harcművészettel létrehozhatsz olyan szálkás izomzatot amivel (én mondom) buli élni"

Erre én is kíváncsi lennék, felcsigáztad az érdeklődésemet.

2011. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!