Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv? (Kérdésed túl...

Edzésterv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Valaki tudna összeállítani egy edzéstervet nekem? Kondiba kellene, most kezdtem el járni.
2011. jan. 28. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utána olvastam de még igy se gondoltam, hogy képes lennék összeállítani egy normális edzéstervet. Az eltökéltségem pedig abból áll, hogy egyszerűen jobban érezném magamat a bőrömben, ha valahogy kinéznék. És nem szeretnék később ezzel foglalkozni esetleg versenyszerűen, hanem ahogy már mondtam így én is jobban érezném magam, másrészt kell valami amivel levezetem a felesleges energiáimat is. Az email címem: s.p@freemail.hu
2011. jan. 31. 20:42
 12/12 A kérdező kommentje:
És egyébként abból, hogy ide mit írtam honnan tudod, hogy lelkiekben nem vagyok elég eltökélt? Azért mert segítséget kértem úgy gondolod nem venném komolyan? Úgy gondoltam inkább kérdezek, minthogy rosszul csináljam amit csinálok.
2011. jan. 31. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!