Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim mind azzal...

Az osztálytársaim mind azzal cukkolnak hogy milyen vékony a karom meg minden pedig 4 éve úszok rendszeresen. Ők napi rendszerességel sújzóznak. Szóval ha szeretnék izmosabb lenni és nem árt a szervezetemnek akkor úszás vagy én is sújzózak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok...(szóval "növésben vagyok")(én azt hallotam hogy egy fejlődő szervezetnek jobb a sport és a "gyúrás ártalmas")
2009. febr. 6. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13évesen nekem is vékony volt a karom olyann 28cm-es kb de elkeztem gyúrni és 14és fél évesen kb már 40karom is vot csak fel kell építeni egy izomtömeget utána pedig már csak szinten tartani... bocs az offért
2009. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En 14 vagyok es 10 hónapja eddzek. A karom 37es. 178cm es 90kg vagyok☺ szóval nem vagyok egy kis termet☺ mellette járok boxolni is☺ szóval: Eddzek,eddzek. A novesedet nem gatolja☺
2016. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!