Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szálkásítanak a profi...

Hogyan szálkásítanak a profi testépítők?

Figyelt kérdés

Eddigi tudásom szerint a szákásítás úgy megy végba, hogy sok ismétlést csinálunk kisebb súllyal. Viszont több testépítő könyvet olvastam és mindegyik csak azt hajtogatta, hogy a "teher növelés".Tehát mindig csak fokozzuk a súlyt. Ezután megkérdeztem egyik ismerősömet(amatőr), aki azt mondta, hogy nagyon sok kardiót kell csinálni és attól lesz szákás az izomzat. De videókba még is csak láttam olyat, hogy profi testépítők kis súlyt hasznának. Légyszíves segítsetek és fejtsétek ki nekem, hogy pontosan hogyan megy ez:-)

Megjegyzés: az persze nyílván való, hogy a kardióval zsírt éget az ember. De a kis súllyal mi a helyzet?

Válaszokat előre is köszönöm


2011. febr. 6. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a kis súly f*szság.Diéta+aerob.Azért használnak kisebb súlyt mert le vannak gyengülve
2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A súly csökkentése nem logikus.A diéta miatt csökkenhet a súly,de törekednek a súly maximalizálására.

Szóval a súlyzós edzés marad ugyanaz,de kiegészül diétával és reggel-este aerobbal,esetleg kardióval.

2011. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre valakik elhozták a fényt..XD
2011. febr. 7. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!