Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Közvetlenül edzés után mennyir...

Közvetlenül edzés után mennyire jó a Power Protein?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a nap folyamán megeszem a kellő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, vitamint stb., akkor nem gond ha edzés után tiszta tejsavó fehérje helyett kevertet iszok?
2011. febr. 13. 20:13
 1/8 bix ***** válasza:
edzés után kell a szénhidrát is nem csak a fehérje. amit néztél az egész jó, de én még megdobnám szénhidráttal:)
2011. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edzés után jobb a tejsavó ch-val,mert gyorsabban felszívódik,én kevertet napkozbeni és esti fogyasztásra ajánlanám,de ha nincs más,ez is megteszi!
2011. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a szénhidrátot elfelejtettem írni, de azt is tennék bele természetesen.
2011. febr. 13. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Többet ér 50g power, mint 25-33g WPI... Hidd el...
2011. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs leppurd,hogy megkérdezem,de miért?A WPI-nek sokkal gyorsabb a felszívódása,mint a Powernek(ami 3szója,kazein,tejvavó).Akkor is jobb lenne,ha WPIből 2 adagot innánk edzés után?
2011. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vércsoportodtól is függ, hogy milyen tápanyag a legideálisabb neked. Nekem pl a növényi eredetű, tehát powertől fejlődök leginkább, ez nálam bebizonyosodott.


A power protein amino profilja sem gyenge. Egyetlen hibája, hogy nem promózzák agyon. Ha gondolod, nyomjál dupla adag WPI-t 4x annyiért, mint a power, de, ha nem szálkásítasz, akkor a power is full megfelelő. Tömegeléskor én csak Powert iszom.

2011. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
leppurd,edzés utánra is bevált neked a power malto-val? hogy van ez a vércsoport téma?
2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvass utána a vércsoport szerinti táplálkozásnak:


[link]


Amúgy tökéletesen bevált, olyasmi hatása és íze volt, mint a syntha 6-nak.

2011. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!