Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig elég egy ember...

Mennyi ideig elég egy ember számára egy 2,86kg - os Jumbo tömegnövelö?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek melyik a legjobb tömegnövelő????????


2011. febr. 14. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nekem a súlyom kevés nagyon a magasságomhoz. azért akartam valamennyi súlyt felszedni a kondihoz is. normális étkezéssel nem tudok súlyt felszedni ilyen az alkatom és ez rossz :S
2011. febr. 15. 00:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Az ész, meg a szakértelem a legjobb tömegnövelő.
2011. febr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bix ***** válasza:

a mennyit egy nap kérdésre a válasz hogy alapból egyet. a többit neked kell kiszámolni, mert se én se más nem tudja mit eszel egy nap.


az meg hogy ilyen az alkatom olyan nincs. egyik testalkat, génkészlet, akármi se tűnteti el a szénhidrátot ha beviszed. nem használja fel, akkor raktározza. napi 2g fehérje, neked pedig mehet simán a 6-8g szénhidrát testsúly kilónként... ennyit naponta ha beviszel akkor elindulsz rendesen. ha kiszámolod hogy mennyit viszel be egy nap fehérjéből és ch-ból, és nem elég akkor kiegészítésként annyit igyál hogy meglegyen a határ. ha nincs rá szükséged akkor nem kell. edzés után azért kéne tolni mindenképp, és pihi napokon is innék egyet. ezen felül viszont neked kell számolni.

persze ha rendesen tartasz pihenőnapokat, az edzésed is rendben van, kitartó vagy és fanatikus.

2011. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nem kell agysebésznek lenned, csak el kell olvasni a leírást. edzés után egy adag az alap! reggel éhgyomorra első étkezésnek sem rossz, de azért az nagy luxus.

edzés után egy adagot számolj és kész.

2011. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
(jumbo)1 adag=220g ,4és 1/4 kanál ,és rávan írva ,hogy az ajánlott mennyiséget ne nagyon lépd túl,ha rendesen eszel. Mivel 1 nap kb 1800 kalória kell egy átlag szervezetnek és ebben a 220 ban meg 800 kalória van pluszba. Ezért ha nem edzel elfogsz hízni. Ja és úgytudom a bevitt kalória 30%-a hasznosul, (pl 100-ból 70) úgyhogy sztm elég a 3-4 kanál egy nap.
2011. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1800 kalória?! Az hol...? Egy kisbabának max... Egy testépítő 1800 kcallal meghal...
2011. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
csak szénhidrátból megeszek 2000 kcalt:)
2011. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szerintem 3kg jumbotol + minden nap 6 étkezéstöl nem hzok el :D
2011. febr. 16. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!