Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszerű kocogással le lehet...

Egyszerű kocogással le lehet fogyni több 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, fiú, 178cm, 108kg.


Kérdésem az lenne hogy ha mondjunk esténként futok fél órát, az mennyire lesz hatásos?

Diétát elkezdtem már de fogyni nem lehet sport nélkül tudom...tavaly futottam kb 1 hónapig le is adtam 9 kg-ot, amit persze azóta vissza szedtem. Ezért gondolom hogy a futással jól lehet fogyni.


20kg-ot szeretnék kb leadni.


2011. febr. 23. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudsz így lefogyni.Sulyzós edzéssel,megfelő kardio edzéssel és normális diétával viszont igen :)
2011. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet bocsi, akkor tavaly hogy adtam le ugyanígy 9kilót?
2011. febr. 23. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Te most választ vársz vagy megerősítést?


Mer választ adtál magadnak, de az oldal címe gyakori KÉRDÉSEK, nem gyakori PICSOGOK HOGY ÁPOLJÁTOK A LELKIVILÁGOM

2011. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:DD Igazad van, valami kis bátorítást várok! :DDDD
2011. febr. 23. 19:56
 5/16 anonim válasza:
Egy pár kilót biztos le tudsz adni vele, ha diétázol is mellette, de egy idő után nem fog lemenni, akkor kell többet, vagy mellette mást. :)
2011. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem akarsz mást is edzeni, akkor még egy olyan kevéssé hatékony edzésmóddal is, mint a kocogás, tényleg jól átgondolt és megfelelő diétával szerintem persze, le tudod adni a felesleget.
2011. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Deni linleltél valahova egy intervallum futás tervet, az Neki is jó lenne bizonyára.

fogyásról egy kis olvasmány

[link]

és a kocogás jó lesz, mindegy milyen munkavégzéssel égetsz el energiát..

keress rá az intervallumos edzésre. ha annyi kitartásod van, hogy le tudtál adni 9 kilót, akkor intervallumos edzéssel és a korábbi kitartással minden bizonnyal menni fog 20 kiló is. kitartást és jó egészséget kívánok!

2011. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom annak a 9kilonak több mint fele izom volt,mert koplaltál.
2011. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

21:56, valóban, az intervallumos futás minden bizonnyal jóval hatékonyabb és időtakarékosabb zsírégető edzésmód, viszont igyekeztem csak és kizárólag kérdésre válaszolni. Szerencséd, hogy Deninek szólítottál! :D

Kedves Kérdező, amennyiben érdekel az intervallumos edzés, kérdezz rá, és belinkelem!

2011. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ketlebell ugye? Csináltam azt is..nekem unalmas, viszont este megyek futni. :)
2011. febr. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!