Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kocogással/futással le tudok...

Kocogással/futással le tudok fogyni? (több információ rólam lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 169 cm vagyok és 60 kg. 21 éves lány vagyok, ha ez számít. Nagyjából 5 kilót kellene leadnom, de nem is a súly, hanem inkább a centik a fontosabbak.


Ahonnan le szeretnék adni, az a combom és a hasam. Ha futok, akkor ugye a mellemből nem fog lemenni?


Naponta kb. 1500-2000 kcal-t fogyasztok el, egy táblázatban azt láttam, hogy ez a paramétereimnek pont megfelelő, nem is hízok, nem is fogyok tőle. De ha bevezetem a futást, akkor ugye megindul a fogyás?



Ha ezt az edzéstervet csinálom, jó esélyem lehet?


[link]


2011. aug. 15. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
normális testtömegből minek akarsz fogyni? a sport meg csak jót tehet veled
2011. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első, egészségesnek egészséges a testsúlyom a magasságomhoz, csak nem túl szalonképes... Hatalmas gyomor, kitüremkedő alhas, narancsbőrös, lötyögő combok... Szerintem ez a test senkinek sem az álma...
2011. aug. 15. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor sportoljál és ne a fogyókúrán járjon az eszed, hanem az alakformáláson
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nevezzük alakformálásnak... Nem tudom, minek kell kötekedni, ha még csak válaszolni sem tudsz a kérdésemre.
2011. aug. 15. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
az jó főleg ha nem vagy hozzá szokva a mozgáshoz
2011. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, futással formálódsz, az alhasad is és a combod is.
2011. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:

őőő olyan hogy formálódás olyan nincs.


vagy fogysz vagy izmot építesz. a kettőt egyszerre soha.


a futás jót fog tenni, valszeg fogyni is fogsz ha jó a kajád, arra figyelj hogy ha lehet minél nagyobb intenzitást érj el. ezek mellett nem árt pl egész testes súlyzós, esetleg saját súlyos edzések... a felső test izmait ugyanis ha nem terheled szépen leépülnek futás ide vagy oda.


sok sikert

2011. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!