Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszerű kocogással le lehet...

Egyszerű kocogással le lehet fogyni több 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, fiú, 178cm, 108kg.


Kérdésem az lenne hogy ha mondjunk esténként futok fél órát, az mennyire lesz hatásos?

Diétát elkezdtem már de fogyni nem lehet sport nélkül tudom...tavaly futottam kb 1 hónapig le is adtam 9 kg-ot, amit persze azóta vissza szedtem. Ezért gondolom hogy a futással jól lehet fogyni.


20kg-ot szeretnék kb leadni.


2011. febr. 23. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Intervallumos edzésre azt mondani, hogy kettlebell, olyan, mint labdajátékra kapásból azt mondani, hogy akkor biztos foci. Dehogy. A kettlebell egyike azon edzőszereknek, amikkel lehet intervallumos edzést csinálni. Én konkrétan intervallumos futásra gondoltam. Egyébként érdekes, hogy a kettlebellt unalmasnak találod, a futást pedig nem.
2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak azért tettem az utolsó megjegyzést, mert általában fordítva szokott lenni.
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
milyen az az intervallumos futás??
2011. febr. 24. 19:44
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja ezt tudtam hogy így jobban fejlődik az ember csak nem tudtam hogy így hívják. Csináltam én is tavaly+ inga futást is mert készültem katonai sulira ahova persze nem vettek végül fel. :)) De köszi szépen!! :)
2011. febr. 25. 06:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ha lesz még kérdésed, írj nyugodtan!
2011. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!