Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem danabolt, hogyan...

Vettem danabolt, hogyan javasolnátok a felhasználását? Adagolás, mit szedjek-e mellé esetleg vitaminok ilyesmik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a kérdésre. De ha szeretnéd, kifejtem én is, még egyszer, amit eddig már 100x leírtak, csak képtelen voltál felfogni.

Tehát:Hiába nyomatod magad tele koxszal, a te tudásoddal semmit nem ér. A koxnak akkor van értelme, ha már naturálban nem tudsz tovább fejlődni. Attól te meg nagyon messze vagy, hogy naturálban elérd a határaid, addig meg gyökérség.

2011. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

ma 17:47

te meg az oviban ragadtál le?Vagy anyádék vernek?Okj-n tanultad hogy legyél f*szhülye?

2011. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Honnan tudod milyen messzi vagyok ? kifejezetten azért gondoltam rá mert már nem bírok sem nőni sem erősödni...

jajj droid barátom haggyál már a pics@ba nem muszáj írogatni menjél játszál mással

2011. márc. 1. 18:12
 24/31 Gyakor ***** válasza:

"esetleg vitaminok ilyesmik"

Ebből ítélve még olyan messze vagy a határaidtól meg egy optimális tudástól, mint Makó Jeruzsálemtől. Passzold el valahova a danát azt vegyél a pénzből normális kiegeket meg tájékozódj a dolgokban.

2011. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a te szinteden egy protein vitamin kúra is segítene a növésben :D
2011. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
eddig nem szedtem semmilyen tablettát, még vitaminokat se. próbálom a természetből bejuttatni az "ilyeneket"
2011. márc. 1. 18:20
 27/31 anonim ***** válasza:
Mész te a pcsába. Tudod mit? Tömd magadba válogatás nélkül azt a sok szart, ha emiatt pár évvel korábban megdöglesz, az csak haszon.
2011. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
újabb értelmiség tűnt fel ahogy látom :) kedves anyukádat tömtem meg azt mondta jó volt!
2011. márc. 1. 18:26
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező szopdkiaf@szt....

Ha eddig nem szedtél proteint, glutamint, vitaminokat, még egy kreatin kúrád sem volt, akkor mi a f@szért nem azokat próbálod? Ezt magyarázzuk neked, te gyökér...


De nyomjad a danát, nem kell mellé semmi. Maximum kis alkohollal lekísérheted, hogy jobban hasson...

2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kérdező:-) Ekkora köcsög idióta f*szt rég láttam már a GYK-n megse haragudj.Nem bírod felfogni,hogy tönkreb*szod magad te nyomorék?Rakj már fel magadról 1 képet,hogy nézzük meg,hogy nézel ki.Azért nem bírsz fejlődni mert a kajád sz*r,táplálékkiegészítő 0,ezt most is elmondtad.Vegyél egy Fehérjét,Vitamint,Glutamint,rakd rendbe a kajád(3-4g/tskg fehérje,5-8g/tskg szénhidrát)ha ettől nem nősz akkor te valami nagyon sz*r lehetsz. Ja amúgy szerintem még ezt se olvastad el a kérdésből ítélve: [link]
2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!