Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem danabolt, hogyan...

Vettem danabolt, hogyan javasolnátok a felhasználását? Adagolás, mit szedjek-e mellé esetleg vitaminok ilyesmik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
h4xX-nak igaza van, attól függetlenül, hogy tetszik-e a modora, vagy nem. :)
2011. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Először is leszarom a nevedet... illegális témában elég sokmindenkinek írhatnál még, nézzél körbe mintapolgárkám :)a lelkemhez semmi, a munkámhoz pedig megint csak semmi közöd az égvilágon !
2011. márc. 1. 17:26
 13/31 A kérdező kommentje:
te meg ahelyett hogy válaszolnál a kérdésre csak bólogatsz a droidnak! okos kutya:)
2011. márc. 1. 17:30
 14/31 anonim ***** válasza:

Komolyan, most veszel egy ILLEGÁLIS készítményt ami befolyásolja a hormonháztartásod, és úgy akarod elkezdeni szedmni hogy nem vagy tisztában a részeltekkel?


És egy ilyen helyen akarod megtudni?


Taigetosz való neked, danabol helyett meg inkább vettél volna Syntholt

2011. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Természetesen tájékozódni fogok mindenről amiről kell sőmitöbb félig meddig orvosi felügyelet alatt fogom csinálni! igen itt, ez az oldal azért van hogy kérdezzél, ha még nem tűnt volna fel! gondoltam akad valaki aki értelmes választ ad de csak fikázni meg ugatni tud mindenki. Arról hogy illegális meg akadjatok már le hol nőttetek fel szatyorban?
2011. márc. 1. 17:36
 16/31 anonim ***** válasza:

Adok neked egy értelmes választ:


Kérd ki SZAKEMBER véleményét ne pedig olyan helyen kérj ilyen témában tanácsot ahova bárki minden tudás nélkül írhat. DE ha neked ez jobb akkor hallgass ismeretlenekre hátha szétvered mégj obban a tested!

2011. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Te meg egy gyáva szar alak vagy aki névtelenül keménykedik, az ilyen férgek miatt tart ott ez az ország ahol tart... kipusztulna a fajtád fellélegezhetne a világ!



Itt még nagyobb volt a pofád kisköcsög.Már nem vagy rá kíváncsi?Nem vagy 1 kicsit gyávaf*sz?

Persze azért van hogy kérdezzél.De nem azért te nyomorék fattyú hogy ILLEGÁLIS szerekről f*szhülyén.Ha most idejönne 1 debil és azt mondaná hogy szedjél napi 8szemet beszeded mert nyomorék vagy.Aki neten kér tanácsot koxoról az élből olyan hülye hogy élete végéig be kéne zárni.

Na kopás van kisp*csfej

2011. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
nah végre valaki:) köszönöm Józsi a válaszod,ám ki tudja hátha egyszer olyan is ír aki tud valamit... am 1 kúrától semmi bajom nem lesz, akiknél jelentkeznek a mellékhatások igencsak túlzásba vitték a dolgokat...
2011. márc. 1. 17:44
 19/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, keresd ki h4x0r címét, megadta párszor, és találkozzatok, ha igényled, én is elmegyek arra, és velem is elbeszélgethetsz, ha gondolod megmutatjuk, hogy nemcsak szájkaratéban vagyunk jók :)


Amúgy beléd felesleges a kox, mert, ha olyan szinten vagy, ahol a tápkiegek még kérdésesek, illetve kérdéses, hogy mit szedj, akkor még eléggé szarf@szú vagy. A kox nem instant izom, a Synthol sem izom, csak úgy tűnik.


Amúgy, ha sokat koxolsz, még olyan lehetsz, mint ő: [link]


Aki szegény elkoxolt egy raklap pénzt, de úgy néz ki, mint aki megevett egy raklap disznózsírt.


Azt sem értem, hogy mi a kvaanyjából van itt mindenkinek ennyi pénze, hogy nyomjátok össze-vissza a roidokat.

Én úgy, hogy csomó tápkieget kapok ajándékba nehezen jövök ki a pénzemből, pedig nem keveset ölök a sportba.


Csak nehogy úgy járj majd, mint szegény naposimos gyerek, aki ide jött és itt sírt a szája, hogy fost kapott és szétb@szta vele a hormonháztartását.

2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
látom nagyon leragadtál az illegális témánál meg a tróger mocskos beszéd megszállotja lettél, dehát kellenek ilyen parasztok ebbe az országba, van kit ütni XD
2011. márc. 1. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!