Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen futok, akkor...

Ha rendszeresen futok, akkor az egész testem formálódik? Az arcom és a tokám is fogyhat?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő után lehet bármiféle látszatja annak hogy futok? Tapasztalatok? Mennyit fussak ehhez?
2011. márc. 2. 15:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
mark86-nak igaza van. Diéta nélkül NINCS fogyás. Az "ésszel evés"-el nem fogsz kalóriadeficitet elérni.
2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

mark86 felejtsétek már el a diétát meg a beszólást, az nem válasz a kérdésre:)

a diéta az gyógyászati jellegű étkezés, betegségre. legföljebb csökkentett kalóriájú étrendet akartok neki javasolni nem? eléggé más a kettő, szaki.

2011. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
futással semmiképpen nem árthatsz magadnak, de azért tokára nem igazi. Vannak youtube-on arc és toka tornák azok biztosan hatásosak.:)
2011. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
senkit nem zavar hogy adott területről nem lehet fogyni?
2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
mar86 már miért ne lehetne? simán lehet. csak olyan arctornát kell csinálni ami a nyak-toka részt veszi igénybe . ennyi.
2011. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
oké! ez kb.olyan téveszme mint hogy ha van a hasamon 5 kiló felesleg,az napi 1000 felüléstől lemegy!
2011. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
bogibo: Kérlek menj vissza a Fogyókúra rovatba, ott lehet az ilyen hülyeségekre vevőt találni. Helyi zsírégetés NINCS!
2011. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint egy ilyen nőnek:

[link]

ilyen arca lehet ha sokat tornáztatja de mást nem csinál:

[link]

2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ne is mondd ott agybetegek vannak! a víz,vitamin halálos,

a kenyér minőségi szénhidrát,és ha 5 liter kávéba 2 citrommagot,meg 5gramm cickafarkat teszel az nem koplalás!

2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem nincs szükségem fogyókúrára én nagyon csinos és szép vagyok, csak tanácsot adtam!:) és tokából igenis lehet fogyni. Bíró Ica könyvében van egy melléklet, amivel szép eredményt tudsz elérni. Ja és az írásaim a kérdés feltevőjének szólnak :)
2011. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!