Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körülbelül hány gramm fehérje...

Körülbelül hány gramm fehérje és szénhidrát kell egy 65kg-os embernek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok

Szeretnék pár kilót felszedni, de rám csak gyúrással jön fel kiló. Tömegnövelőt nem akarok szedni, igyekszem betartani a sok fehérje/szénhidrát bevitelt és itthon edzek rá.


2011. márc. 3. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el az alapismereteket.,mert szerintem azt sem tudod,hogy miaz a tömegnövelő.fehérjéből 2g/testsúlykg,szénhidrátból kezdetnek 4g/tskg kell.Ja,és go le konditerem.
2011. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a "tömegnövelőt nem akarok szedni", "tápkieget nem szeretnék", "nem porozok" szövegek elég idegesítőek... kb azt sem tudják hogy mi az sajnos a sok hülye nem tudná megkülönböztetni a doppingszereket a táplálékkiegészítőktől.

A kérdésedre meg: fehérje 65x2g szénhidrát 65x3g a te esetedben. És azért olvass utána az alapismereteknek!

2011. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ha tömeget is akarsz növelni akkor sem kell a szénhidrátból tskg 3g mert az is csak elhízást tud okozni, fehérjéből kell a nagyobb bevitel, persze az is fontos hogy kezdőként csinálod vagy már egy ideje. A szénhidrát azért kell mert az izom raktárai kiürülnek edzéskor, és ha nem akarod hogy az izomból vegyen el, akkor kell hozzá szénhidrát (dextróz) de abból is inkább kevesebbet mert a fölösleg zsírrá alakul...

Nem vagyok én se túl sok ideje testépítő , de a fehérje tskg 2-3g, szénhidrát tskg 1-2g

2013. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!