Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavó por, ipari fehérje?

Tejsavó por, ipari fehérje?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki tudna nekem szerezni 80%os tejsavóport. Sajtgyárból elég olcsón. Ti mit gondoltok erről? Esetleg valaki próbálta? Vagy nagyon szennyezett? Valójában csak izmot szeretnék növelni, ehhez pedig a fehérje kell. De félek, hogy fosni fogok tőle meg ilyenek. :) Vagy ezt csak azért mondják mások, mert irigykednek, hogy ilyen olcsón hozzájutok? Kérdésem még hogy mennyit? 70 kiló vagyok, szóval akkor 140 g fehérje kell nekem. 10g ban van 8g fehérje ha 80%os. egy 50 g-os mérőkanállal akkor 3 adag elég ugye?
2011. márc. 14. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért nekem mégis megnyugtatóbb hogy a Scitec termékekből bármit veszek,csak beirom a honlapra a gyártási számot és kiirja a cuccomról a teszteredményeket.Bár kitudja talán az is jó amit te vennél...Próbáld ki,ne vegyél sokat elöször aztán majd ugyis meglátod...
2011. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen igen. Énis így gondoltam.:)
2011. márc. 15. 10:32
 13/15 anonim ***** válasza:

tejpor.hu, wheyprotein.hu


wpc80 nagyon jó protein. de azzal vigyázz, ha kéz alól veszed, arra már nincs garancia. a vatera is kamu. ha 2650-nél olcsóbb kilója, kamu.

2011. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hmm ez nagyon jó. Most már 100%osan biztos vagyok.:) köszönöm az információt.

Amugy 74 kg vagyok. akkor napi 2-3 adagot fogyasszak? ( 1 adag nálam 50g, mert 50gos a mérőkanalam)

Ésugy gondoltamhogy reggel,és edzés után.

2011. márc. 16. 16:05
 15/15 anonim válasza:
0%
nekem a szójafehérjétől kiütéses lett az alkarom, a szója a tuti, gorsan is beveszi a szervezeted és jóis:)
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!