Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért gondolja minden csaj és...

Miért gondolja minden csaj és pasi hogy aki kondizik és izmos akkor tuti szteroidokat szed. Miért ez az első gondolatotok? Kifejtenétek? 19/F

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok...
2011. márc. 24. 21:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
csajok mi a ti véleményetek? mert eddig nem sok lányt láttam válaszol-ni..
2011. márc. 24. 21:53
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
21:39 ...Ekkora idióta hozzászolást rég láttam már :-) Olvass már utána a dolgoknak,mielőtt oktatni kezdesz a f@szságaiddal b@zdmeg.A fehérje az izmok építőanyaga hülyegyerek.Mi a f@szé kevered össze a steroiddal?
2011. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

GreenTea


"A kosaras nem tud focizni. A kurv@ anyját!" (a lakótársamtól)

2011. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

osztom az előttem szólok véleményét!

21:39 nem azért írtad ezeket mert akkora nyomorék irigy f@sz vagy hogy hihetetlen?!

2011. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21:39-es most látszik meg mekkora ász vagy ide sz@artad a f@aszgágaidat a porokról meg a fehérjéről és most hogy le lettél oltva írni sem mersz!! fáj az igazság és inkább kussolsz....ez vagy te:)
2011. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

21:39

Hát te nagy ba.fasz vagy uram atyám...

2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, amiért úgy gondolják, hogy minden cigány lop meg hazudik. Előítéletek barátom... A gond csak az, hogy a sztereotípiák nem véletlenül alakulnak ki, és ezen kicsit el kéne gondolkozni (természetesen nem csak a testépítőknek, hanem mindenkinek akit ok nélkül beskatulyáznak)
2011. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

akkor jöjjön egy válasz egy lánytól: nem gondolom azt minden testépítőről, hogy szteroidozik, de őszintén nem is érdekel.

számomra 2 típus létezik:

1. aki hobbiszinten csinálja, kisportolt, szálkás teste van, pl: [link] vagy [link] ők azok, akiket a testépítők puhány p.csöknek tartanak, pedig a legtöbb lánynak az álompasi teste ilyen :)

2. akinek a testén látszik, hogy az ideje nagy részét ezzel tölti, és onnantól kezdve nem érdekel mit szed és mit nem, mert számomra nem vonzó és még csak nem is férfias, pl. [link] vagy [link]

ez most szentségtörés lesz, de én kötözöttsonkának látom őket, és nem vagyok egyedül ezzel, mert a lány ismerőseim 99%-ának ez a véleménye.

2011. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

GreenTea


18:38-as lánynak:

1. Akiket álomtestűként linkeltél azokkal nincs semmi probléma. Az egyik egy modell, a másik pedig egy felkapott színész. Nem tartják őket pöc$nek a testépítők! Egy valamire való sportoló, elismeri mások teljesítményét, legyen bármilyen sportról szó (magamból kiindulva)!


2. Nem szentségtörés, ha neked nem tetszenek a testépítők, esetleg undorítónak látod őket, mindenkinek lehet véleménye. Mind tisztában vagyunk vele, hogy a nők általában így gondolják vagy csak ezt hangoztatják, és az a helyzet, hogy: Pont lesz@rjuk!

Egy testépítő ugyanazért testépítő, amikért egy kosaras kosaras! Bizony nem a nők miatt!


Nem érdekel ki mit mond erről a sportról vagy a testépítőkről. Én sportolónak érzem magam, tudom mennyi minden kell ahhoz, hogy eredményesek lehessünk, csak ez számít, csak ez érdekel!

2011. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!