Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gyúrás melett, mi a helyes...

A gyúrás melett, mi a helyes étrend?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az alapismeretekben benn van: [link]

2011. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. márc. 25. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy fogyni, vagy tömeget növelni akarsz. Mert az hogy "gyúrás" elég tág fogalom.
2011. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt nem tudom eldönteni...pocakom az van bőven(háj)a karjaim meg a lábaim meg nagyon vékonyak!
2011. márc. 25. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmüen tömegelés!Ha felszedtél egy jókis izomtömeget,akkor leszálkásítod.
2011. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most elolvastam amit az első hozzá szóló linkelt!!Ha valakinek nincs pénze sem lehetősége folyamat csirkemelet meg proteint enni akkor nem is érhet el látványos eredményt?Pl ilyet? [link]
2011. márc. 25. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az életkorodtól is. A legjobb, ha 17-25 év körül vagy, mert akkor a szervezeted magától is előállít annyi tesztoszteront, hogy látványos eredményeket érhetsz el. Persze ha halat, csirkét, gyümölcsöt eszel borsófőzelék helyett, az mindig segít.
2011. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, 21 éves vagyok!!!
2011. márc. 25. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kétségtelenül igaz, hogy a testépítés nem olcsó sport! De! Ha valaki elkötelezett, akkor mindig lesz rá annyi pénze, ami szükséges.

Nekem ez a legfontosabb, kizárólag erre költök pénzt. Nekem nem kérdés, hogy mit akarok.

2011. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen kis odafigyeléssel (étrend), megfelelő edzésprogrammal, és sok kitartással már 3-4 hónap edzéssel látható eredményeket érhetsz el, és ezután már könnyű "rákattanni" a dologra.

Én 17 évesen csont soványan kezdtem el úgy edzeni, hogy az üres rúddal nyomtam fekve. Voltak komoly eredményeket elért barátaim, akik írtak nekem egy edzéstervet, amit először még füzetből olvastam, de később már tudtam a határaimat, és a gyenge pontjaimat figyelembe véve alakítottam az edzéseket. 8-10 hónap múlva (megfelelő étrenddel, ami igaz nem volt olcsó) olyan izomtömeget tudtam magamra pakolni, ami még több odafigyelésre sarkallt, és már nem voltam az a 60kilós kissrác többé.


Ennek több mint tíz éve, ma már sajnos meló miatt nincs időm, és energiám edzeni, de mindenkinek csak ajánlani tudom, mert nem csak testileg, hanem akaratilag, és kitartásban is változni fog tőle.

2011. márc. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!