Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már 3 hete diétázok. Nem...

Már 3 hete diétázok. Nem eszek azóta kenyeret tésztát, semmi cukros dolgot, csak bio kaját eszek. Ez idő alatt majdnem 10 kg-t fogytam. Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szép lehet a bőröd.
2011. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nem,nem egészséges.:(


Csatlakozom az előzőhöz,ez a fajta diéta tönkreteheti a bőrödet,ha mellette nem sportolsz semmit,és nem iszol meg naponta legalább 3l vizet.


Emellett a diéta abbahagyása után szépen visszaszöknek majd a kilók,sőt,valószínűleg több is,mint amit leadtál.:(

2011. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Heti 0,5-1kg az egészséges fogyás. Jó hogy nem eszel feldolgozott szénhidrátot, de azért figyelj rá, hogy egyéb forrásokból vigyél be eleget (barna rizs, zab)! Fehérjét pedig fogyassz sokat! Valamint végezz aerob edzést, hogy zsírból menjenek le a kilók.

2011. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
húú, ez durva, megkérdezhetem hány kiló voltál? és húst eszel?
2011. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

bocsánat azt elfelejtettem leírni, hogy sokat futok mostanában :)

ja és sok folyadékot iszok

86 kg voltam

most meg 77 vagyok...

2011. márc. 27. 16:48
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, eszek húst, csak mértékkel
2011. márc. 27. 16:48
 7/10 anonim válasza:
gondolom fiú vagy akkor, a lányoknak nem menne ilyen könnyen a fogyás, hát csak így tovább, bár nem hinném h most olyan nagy probléma lehet a testeddel ha 77 kiló vagy
2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

höhö :DD

bio élelmiszer...

tudtad, hogy ha nem permeteznek egy gabonát, és véletleg elszaporodik rajta egy Claviceps purpurea nevű fonalas gomba, annak a mikotoxinja kb. 200X mérgezőbb mint egy kis növényvédőszermaradék? :PP

na jó, ezt lehet a permetszergyárosok számolták. legyönk szkeptikusok, vonjunk gyököt, kerekítsünk, és vonjuk ki még sokat, akkor kb még így is 6-szor mérgezőbb lehet egy permetszermentes gabona.. egs.! :PP

2011. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyakor ***** válasza:

Meg elég kérdéses még az a bio jelző.. Múltkor (jó múltkor volt, kb egy éve) ment még tvben, hogy lefoglaltak egy üzemet, mert nem bio húst címkézett bio-ra... hát gondolom nem ők voltak az egyetlenek, sok pénz lehet benne(de ne legyen igazam) :)

A zöldségtermesztésben kicsit otthon vagyok(vagy a családom inkább) , na próbáljon meg valaki nagy mennyiségben akármilyen zöldséget termeszteni anélkül, hogy hozzányúlna bármilyen növényvédőszerrel, szinte biztos, hogy nem lesz piacképes áruja vagy aranyárban kéne eladnia, hogy megérje termelni...

Másik meg az, hogy bio kajáktól is el lehet hízni, a lényeg inkább egy jól megtervezett diéta.

2011. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nos, ez a bio rész teljesen irreleváns a diéta szempontjából :)

@Előző! sajnos élelmiszeriparban is előfordulnak ilyen.. esetek.. vegyük őket viccnek, megkapják a büntetést, mosolyognak egyet aztán becsülettel dolgoznak tovább.. :)

majd gondoskodom róla néhány éven belül :)

2011. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!