Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb teljesítmé...

Melyik a hatásosabb teljesítményfokozó?

Figyelt kérdés
a hot blood kapszula vagy a por?
2011. ápr. 3. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Abból már kapszula is van?

2011. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja, most nézem:) Szerintem egyértelműen jobban jársz a porral. Sokkal gazdaságosabb.

2011. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen van kapszula is, egyiksem jobb mint a másik, egyrészt a kapszulás annak előnyös aki nem birja az izét, és nem tud port cipelni magával, de a por formájú olcsobb ha egységnyi hatóanyagot nézünk.
2011. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a green tea jó? :)

hát már van kapszula is belőle...mondjuk nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz 11.én megyek felvételizni és azért vagyok most bezsongva hogy mit csináljak h jól sikerüljön

2011. ápr. 3. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Mental Focus;)
2011. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem Hot Blood-ot kéne használnod, de most egy alkalom miatt megveszel 1 hónapra való dobozt ? :D

18 éves kor alatt amúgysem érdemes használni, de lehet meg vagy már.

2011. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a mental focus nem tűnik rossznak

már elmúltam 18 :)

hát már nem sok időm van rágyúrni a felvételire úgyhogy csak azért kellene...te B4ndi.Build3r mit ajánlanál? :)

2011. ápr. 3. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Scitec Nutrition Caffeine-t használtam nyelvvizsga elött kicsit nagyobb adagolásban igaz, de hatott rendesen, és ez még is olcsóbb.

Amúgy hogy érted a felvételit, milyen irányba ?

2011. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát úgy értem felvételi hogy rendészeti irányban...szal sport teljesítményt kell fokozni bár az sem hátrány ha agyilag is karban tart :D
2011. ápr. 3. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ez egy kicsi pluszt tud adni, de nem váltja meg a világot:)

2011. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!