Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádlizás után ha nem csinálom...

Vádlizás után ha nem csinálom rendszeresen utána nem tudok csak lábujjhegyen állni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mert mostanába sok ilyen történik
2011. ápr. 3. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Erről jó lenne egy részletesebb leírás. Nem igazán értem, mi történik a vádliddal?

2011. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vádliztam pénteken de úgy h ezelőtt már rég csináltam!Szombaton semmi baja nem volt ma reggel meg úgy keltem fel h nem tudok rá ráállni mert fáj nagyon csak lábujjhegyen tudok menni addig amíg be nem melegszik a sétálásba de teljesen akkor sem tudom letenni!
2011. ápr. 3. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj, ne hülyézzetek le, de megpróbálom, várjá'

Izomláz?

2011. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hülyézünk le de nem hiszem h izomláz mert azt elviselem de erre ráállni nemtudok!
2011. ápr. 3. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

ok, akkor lehet valami baj. de mivel én a baj szót úgy.. hmm semmire nem használom, és ez már előfordult nálad, tehát nem maradandóan széttrancsírozódik a vádlid, hanem utána rendbejön, és ráadásul "bemelegedik" ahogy írtad, így azt hiszem, izomláz :) kösz amúgy, hogy nem hülyézel le xD

volt, hogy próbaképp kicsit bicepszeztem, nem mert értelme volt, de edzés.. 150-200 karhajlítás 1-1,5 kg súllyal. mert az menő. és 1-2 nap múlva pont nem bírtam kinyújtani a karom, még ha megszakadtam (a fájdalomtól) is. mondjuk az hogy bármi baj lenne a karommal az fel sem merült bennem.

2011. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Semmi különös nem történt, kicsit túl lőttél a célon. Valószínüleg túlerőltetted, nem nyújtottál eleget. Megesik az ilyen mindenkivel, kurv@ kellemetlen ugyan, de bírd ki amíg elmúlik. Masszírozás és hideg-meleg zuhany jót tesz neki!

2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!