Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tápkiegeket használsz?...

Milyen tápkiegeket használsz? Mennyit költesz havonta rá?

Figyelt kérdés
akik ellenzik mert "tisztán" edzenek,kerüljék a kérdést,mert senki nem kíváncsi a baromságra!
2011. ápr. 5. 09:08
1 2
 11/18 TOMAtm ***** válasza:

uhh hát szóval

reggel 1 stanazolol(10 mg),A vitamin,tribulus maximus,Joint-x,legalon 140mg,100% whey protein professional

edzés után 1 stana,daily one,joint-x,Jumbo proffessional

este 1 stana,legalon,Joint-x,Cink,magnézium-kálcium,meg 100% whey protein professional

lefekvés elött Arginin-ornithin-lysin

napközben pedig iszogatok egy másfél literes cappys üvegben levő 15G BCAA-express,10G kreatin monohidrát,15G glutamin 50G dextrózzal. meg amikor eszembe jut amino 5600 tablettákat is bedobok.

de a rizs csirke megy kb 2-4 óránként.

nemtudom mennyibe kerül,nem érdekel a pénz,ha magamra sajnálom akkor már rég rossz.

a kövi 8 hetesnél a monohidrátot cserélem creatine PHXre mert az nem köt annyi vizet és jobban látszanak a 'kockák' :)

2011. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

b@zdmeg te nem sz@rral gurigázol! :)

köszi mindenkinek! :)

2011. ápr. 5. 21:44
 13/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


TOMAtm: Ez komoly amit írtál?

2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hm,TOMAtm...ha nekem ennyi pénzem lenne:)
2011. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy miért nyomod a stanát magába?

A crea PHX-ről meg nem tudok igazából semmi extrát, nekem nem jött be igazán, "kicsit" túlzó a reklámszövege.

2011. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 TOMAtm ***** válasza:
47%
komoly,a stanát kaptam ajándékba és nem volt szivem kidobni meg elég lightosnak tűnik(azért eszem a legalont mert még kell a májam).nem vagyok versenyző vagy ilyesmi(naturál féle),csak szeretem mikor a barinőmmel elmegyünk valahová és nagyon büszke magára h milyen pasija van(am rohadt féltékeny is,mindenre(unokahugomat majdnem megtépte mikor táncoltunk egy szórakozóhelyen,amig ő WCn volt)).a PHX tényleg túl jól hangzik különben hogy igaznak tűnjön,nincs feltöltési idő,100%ban hasznosul stb...kicsit erősnek ítélem.am ami nekem nagyon bejött az az arginin(orbitálisat lehet szexelni tőle:) veszek is majd meg a D-test et is igen dicsérik mostanában akik próbálták.abban nincs tribulus,szóval felváltva lehetne is használni.
2011. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja bocs, te ajándékba kapod a stanát?!:D

Arginin kicsit fokozza a bedurranást, de szexhez még sosem használtam:D

2011. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

PHX-et én használtam, mondjuk volt előtte egy hónap monohidrátom feltöltéssel.

Nem kell tőle elájulni, és minimum a 3-4x esét be kell venni az ajánlott adagnak, h érjen vmit.

2011. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!