Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem! (? )

Segítségre lenne szükségem! (? )

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy miközben futok zsibbad a combom hátsó része? Régebben nem volt ilyen. Ugyanannyit futok azóta is. Arra gondoltam,hogy azért van mert merevek az izmaim. Szerintetek Mitől lehet?
2011. ápr. 6. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Amikor a lépcsőn megyek akkor is zsibbad. De csak akkor amikor felfele megyek.
2011. ápr. 6. 16:51
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet nem jó a vérkeringésed, vagy valami rög van ott, mert ugye ha ülsz 1 valamennyi időt, akkor is elkezd zsibbadni az egész combot mert elszorul a véráramlás.
2011. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. ápr. 8. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem megfelelően és nem eleget nyújtod a combhajlító izmokat és azért van... szerintem
2011. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam nyújtani.
2011. ápr. 8. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor meg itt a válasz!! a rög-ös válasz is nagyon jó ötlet nézz el orvoshoz... de először nyújts nagyon sokat futás előtt és ha ez sem válik be akkor is zsibbad akkor nézz el egy háziorvoshoz
2011. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oks kösz.
2011. ápr. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!