Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónapja edzek minden nap,...

3 hónapja edzek minden nap, és elvagyok keseredve mert még csak 3 és fél centit nőtt az izom. A kérdésem pedig hogy jó az étrendem? A többi lent!

Figyelt kérdés
A napi étrendem: Ebédre: Nagy tányér sültkrumpli, meg előtte eszegetek pogácsákat ilyesmiket, naponta megiszok 1 liter tejet, 2 joghurtot, 3 tojást vacsorára. Sokak szerint ez kevés, de sajnos nemtudok ennél többet megenni, próbáltam már többet is de ami a testépítőknek elő van írva az nekem sok, nemtudok annyit enni. Edzéstervem a következő: Hétfő: 24 kg-al bicepszre 6x10-et alkarra is 6x10-et 20 kg-al Kedd: Fekvenyomok 24 kg-al 6x10-et és tricepszre kétkezes rúddal is 6x10-et, Szerda: 24 kg-al bicepszre 6x10-et alkarra is 6x10-et 20 kg-al stb stb... és így mindig felcserélve hogy nelegyen túlterhelve az adott izomcsoport. Fejlődni fejlődtem azóta mióta elkezdtem, csak nehezen nő az izmom, nemtudom miért talán túl van terhelve? Vagy az étrendemmel van gond? Most 32-es a bicepszem, elképzelhető hogy a jövőben elérem a 35 cm-ert? Az lenne a minimum ha azt elérem örülök!:) Ja és szoktam még csokikat egyéb nyalánkságokat is fogyasztani nemtudom hogy ez jó vagy rossz.
2011. ápr. 7. 00:25
 1/9 bix ***** válasza:
ez a kaja semmire nem lesz elég. a másik hogy mindennap meg nem kéne edzeni, nem tud pihenni az izom. nem akkor nősz amikor edzel, hanem amikor regenerálódik szerencsétlen. ahogy látom otthon edzegetsz, ha teheted teremben edzél és legyen több a csörke, a rizs a túró,és bármi más minőségi kaja kenyér meg krumpli semmire nem jó kb, fehérje kéne mellé és minőségi szénhidrát
2011. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a 3,5 centit is sokallom ilyen kaja és edzés mellett :D

Illetve elég egyoldalúan edzel, ezt hívja h4xor cigányedzésnek.

2011. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát itt tényleg mindennel probléma van:) A kajálás egyszerűen borzalmas! Ezzel csoda, hogy fejlődtél egyáltalán (már ha izomba...)! Ha nem tudsz annyit enni mint egy testépítő, az nem gond. Az a probléma, hogy te még annyiszor sem eszel, és a kaja minősége sem közelít hozzá!

Az edzést meg ne cigánymódra csináld. Eddz mindenre és hagyj pihenőnapot!

2011. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jólvan na de mit csináljak ha egyszer én nemtudok sokat enni? Próbáltam többet enni de majdnem hánytam már amit leírtak egy testépítő étrendjéhez az nekem rengetek! Napi 6 szori étkezés??? 3-4x is sok de 6x az kicsit túlzás meg amennyit ott leírnak az már tényleg sok...
2011. ápr. 7. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak az a baj, hogy 3x eszel, hanem, h akkor is szart.
2011. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a sültkrumpli szénhidrát mérnem jó az? Ha helyette rizsát ennék az jólenne?
2011. ápr. 8. 01:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Segítek ebből a jó kaja az a tojás...

A napi beviteledből kb 10g ch szívódik fel.

2011. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagyis protein.
2011. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha nemtudok sokat enni? Vegyek fehérjeport?
2011. ápr. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!