Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy izmos comb tényleg nem...

Egy izmos comb tényleg nem narancsbőrös?

Figyelt kérdés
Még jó multkor olvastam, hogy egy kommentelő írta ezt..most hogyha lefogynék combról nem lenne narancsbőrös a combom v mi?:D
2011. ápr. 9. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha eltűnik a zsír a combodról, akkor nem lesz narancsbőrös.

2011. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
a narancsbőr nem véletlenül van,az egézségtelen táplálkozás eredménye.barátkozz a zöldségekkel,felejtsd el a mekis kaját meg a koleszterines dolgokat.ugyanis azok okozzák,nem pedig a combon lévő zsír elsősorban.
2011. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igy van...Na meg persze egy kis genetika!!!;-)
2011. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez így van:) én régen kövér voltam, mindenhol narancsbőrös voltam,ahol csak lehetett

akk nekifogtam kézilabdázni, már 5 éve csinálom és sehol narancsbőr, itt-ott van felesleg de narancsbőr SEMMI!

a felesleg meg nem zavar ugazán mert egyrészt kell ehhez a sporthoz h ne legyek cingár, másrészt vmiből kell izmot alakítani, harmadrészt még azért sem akarok azért cingár lenni,mert nem tetszik

sztem sporolj vmit te is, vmi futással kombináltat és az hat:)

2011. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!