Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Ki az közületek...

Testépítők. Ki az közületek akinek van barátnője vagy felesége? és szerintetek igaz az hogy azoknak akik edzenek könnyebb csajozni? Vagy semmi köze a kondizáshoz.

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat! és ne haragudjatok hogy személyeskedek.
2011. ápr. 9. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 20:38 a bogyó vagy legyen akár mi az okozhat ilyet ez igaz de csak annál aki nem halott még az utókúráról!!


úúú miket írok...:D én azt se tudom mi az..XD

2011. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

engem abban a helyzetben sem elő, sem utókúra nem érdekelt.


Amúgy ez a kis zavar rendbe hozható?

2011. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
milyen zavarra gondolsz??
2011. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
merevedési
2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
és pontosan milyen cuccot toltál és meddig?
2011. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

én semmit, semeddig.

A volt barátom szedte. Csak az jutott eszembe, hogy oké, szép izmos gyerek lett, de ha ez visszafordíthatatlan, akkor szerintem sose lesz tartós kapcsolata, mert egy csaj se marad meg mellette.


Amúgy egy marha nagy fekete dobozba volt, mindenféle színű pirula. Szerintem vagy 2 kg tuti volt. Megvolt,hogy mikor melyikből mennyit vegyen be. Ennek már majd 3 éve.

2011. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

először is aki hülye hozzá az ne kokszoljon!!

másodszor szerintem nem a barátod miatt kérdezed hanem magad miatt:) nem kell sz@rakodni vállald be cuccoltál és a végen elb@sztad...

2011. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
tényleg nem én. csak mikor láttam a kérdést, feltörtek az emlékek...
2011. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azt az értesülést, hogy egy testépítőnek/edzőterembe járónak nem áll fel a farka cáfolom.


Csajozni könnyebb így, de hosszútávú kapcsolatot fenntartani nehezebb. Mert a legtöbb nő elvárja, hogy ő legyen az első ne az edzés. A kis jajjdeizmos megsimogathatom a kezed húúúúúúúúúj de vastag s kemény kiscsajok pedig egy idő után idegesítőek...

2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én nem vagyok egy komoly szinten,de amióta lefogytam,és felszedtem némi izmot,észreveszem,hogy megnéznek a nők.azelőtt le sem szrtak,látták,hogy kövér vagyok,és már le is voltam írva,mint férfi.úgyhogy sokat számít.persze a stílusnak is meg kell lennie,sárm,jó duma,magabiztosság,stb...
2011. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!