Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó edzésterv?

Szerintetek ez jó edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő: Bicepsz,Ttricepsz,Alkar,Mell

Kedd:Szabad

Szerda:Láb,fenék,has

Csütörtök:Szabad

Péntek: megint kar és mell

Szombat:szabad

Vasárnap:Láb....stb

Így tovább


2011. ápr. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mrolympia


Egy izomcsoportot 1 héten 1x kell megedzeni,tehát nem jó.Hátad,vállad nincs,mi? [link] itt kezdődik a dolog.

2011. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból ez nem edzésterv.
2011. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Figyelj ez nem igazi edzésterv. Szóval jobban utána kéne nézned pl.:táplálkozás,anatómia stb.. Vagy ha nem akarsz akkor egy személyi edző.
2011. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Neji ***** válasza:
Nem tudom,h jó-e az edzésterved mert nem látom sehol.Vagy azt nevezed edzéstervnek amit kiirtál? Mert annak köze sincs hozzᡡ
2011. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bruce Niko válasza:

Hát ez nemigazán jó edzésterv.

Bodybuilder.hu oldalon találsz edzésterveket,vagy leírhatom az én edzéstervemet,nekem nagyon bevállik.

Hétfő:,Hát,Váll,Tricepsz.

Kedd: Szabad.

Szerda: Mell,bicepsz,alkar.

Csütörtök: Szabad.

Péntek:Has és a hát hajlító része.

Szombat: Comb,Vádli.

Vasárnap szabad.

Fenékre nem tornázok,de ha te igen,akkor Tedd szombathoz.

2011. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Neji ***** válasza:
hasra nem edzel utolsó..egyébként szerintem ez az edzésterv is rossz.Én legalább is olyasmi edzéstervet követek mint arnoldnak volt.
2011. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Péntek:has és a hát hajlító része. " edz hasra...

Arnold edzésterve sem a legjobb halandó emberek számára.

Kérdező edzésterve pedig valóban nem nevezhető edzéstervnek, ha leírnád mióta edzel milyen szinten vagy könnyebb lenne segíteni is.

2011. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már másfél éve edzek,de itthon,van többször is szerencsém konditerembe menni,ott ki is használom az alkalmat,de ott nem tartom be az edzéstervet,csak össze vissza csinálom,ahogy tudom és ameddig tudom,nem tudom hogy ez korrekt vagy se.Itthon szoktam többet edzeni,kézisúlyzókkal.Mit mondjak? kezdek fejlődni lassan,de igaz a konditerembe még gyorsabban fejlődnék,de nincs a környéken,csak a szomszédos városba.Úgyhogy csak jövőre tudok többet konditerembe járni,mert átiratkozok az egyik ottani suliba.Így érdemes proteint szedni?Whey Gainerre gondolok... Amúgy 15F
2011. ápr. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!