Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek edzőteremben, ha hájas a hasam, felkarom, fenekem? 33/N

Figyelt kérdés
Linkeknek, és tanácsoknak örülnék:) Hétfőtől kezdeném, és feszesíteni szeretném magam. Mellre nem dolgoznék, és vádlira se, azok rendben vannak, a combomon is csak egy kicsi felesleg van, ezek bringával szépülnek. De a többi....
2011. máj. 6. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha magas a testzsírod,akkor a diéta legyen az első,mert ha a tömegnövelő táplálkozásod mellett-amitől meghíztál-komoly súlyzós edzést végzel,akkor fel jön rád némi izom,de a testzsírod érdemben nem csökken.

Tehát a szénhidrát csökkentéses fehérje diéta az első és legfontosabb,ezt egészíti ki az edzés,ami kalóriát éget és izmokat épít-női nyelven formál:).

[link]

Ezzel kezdheted a héten 3x.

Másik napokon meg 2-3x kellene aerob v kardió edzés,spinning,aerobic,kocogás,ilyesmi.

2011. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Diéta!! Nincs célzott fogyás!! Ha mozogsz mindenhonnan égeted a zsírt pl.: biciklizésnél nemcsak a lábadról fog eltünni a felesleg hanem a karodról a hasadról is. 70%-ba múlik az étkezésen és 30%-ba az edzésen, úgy mint a Testépítő tömegnövelésnél. írok egy példa étkezést.


8:00 Reggeli 50-100g zabpehely (sovány joghurttal 0.1%zsír vagy TESCO-ban kapható Kunsági sovány tej-el 0.1% Zsír)

11:00 Tízórai 100g csirkemellsonka+ 1 gyümölcs esetleg

14:00 Ebéd 50-100g sült/főtt csirkemell,pulykamell+ 50-100g Rizs,vagy krumpli, vagy brokkoli, vagy spenót.

17:00 Ebéd 2 50-100g sült/főtt csirkemell,pulykamell+ 50-100g Rizs,vagy krumpli, vagy brokkoli, vagy spenót.

20:00 Vacsora 125g Túró+ 1 gyümölcs.

2011. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, fúúúú a fent leírt kaja mennyiségektől sokkal többet viszek be:(, nem is csoda akkor rajtam a felesleg, pedig rengeteget mozgok (kb 5 óra kint naponta) , bringán is, kutyával is. Laikus fejjel azt gondoltam, bármit ehetek, ha eleget mozgok, de nem:)) Gyakorlatokat linkelnétek, hogy mit érdemes teremben végezni? Miből hány széria, ilyesmi....
2011. máj. 6. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Már linkeltem.Rá kell kattintani.Videóval is bemutatják.
2011. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak annyit tennék hozzá, nem igazán csak a hájtól szeretnék megszabadulni (max 3-4 kiló van rajtam felesleg)hanem tényleg láthatóan kisportolt testet!

Ahhoz ha pl tömeget is szeretnék növelni, előtte le kell szálkásítsam magam?

2011. máj. 7. 14:25
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a videó linket!
2011. máj. 7. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tömeget szeretnél növelni, akkor a föntebb lévő étrend amit írtam, az jó csak többet mindenből. Mondjuk húsból diétában is több mehet mint 50-100g, de nem tudom a testsúlyod. Tömegnövelésnél a minőségi szénhidrátbevitelt meg kell növelni, itt gondolok pl.: zabpehely,rizs,krumpli, a fehérje ugyanannyi marad.

Fehérje 2g/testsúlykilogramm

Szénhidrát 3-4g/testsúlykilogramm

pl.: ha 60kg vagy akkor a fehérje lesz 120g, a szénhidrát meg 180-240g.

Az edzés utáni fehérje+szénhidrát bevitel nagyon fontos. Érdemes venni valamilyen tejsavófehérjét koncentrátumot Pl.: Scitec Nutrition 100% whey Protein vagy Cytogen whey pro-t.

Edzés gyakorlatokba pedig itt egy link [link]

2011. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah és nem kell szálkásítani ahoz, hogy tömeget növelj.
2011. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2011. máj. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!