Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli futás: éhgyomorral?

Reggeli futás: éhgyomorral?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

notorikus reggeli futót kérdeznék meg arról, hogy hogyan érdemes a reggeli futást végbevinni?

Érdemes-e előtte enni valamit (ha igen, akkor mit, hogy azért a taccsot se dobjam ki, és kb mennyivel a futás előtt)?Ha utána érdemes, akkor mennyivel utána, és mit?

A lényeg hogy se előtte-se utána ne legyen hánykolódás, és azért legyen értelme is a futásnak, ne 3kiló cukor legyen utána a menü :D

előre is köszi :)


2011. máj. 9. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy tuti nem futnék én legalább is hogy semmit sem ettem reggelire , sztem biztos hány ingerem lenne -.-


meg ha valaki fut akkor gondolom nem úgy eszik hogy 3 kiló cukrot megeszik. úgyhogy előtte is lehet enni valamit ami nem tartalmaz 3 kiló cukrot. legalább is én így gondolom aztán lehet más máshogy van ezzel :D

2011. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én mindig reggel szoktam futni. Általában egy müzliszeletet eszek, vagy pedig iszok 1pohár turmixot (csokisat-vízzel keverem, hervisbnen vettem - kifejezetten sportoláshoz - nem tömegnövelőset)
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azért minimális energiabevitel elfogadott, csak utána se egyem halálra magam, hogy kárba vesszen a futkorászás :)
2011. máj. 9. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

én vagyok a 2.

én futás után nem voltam éhes, a turmix miatt. viszont szomjas...:)

viszont azt hallottam, hogy edzés után 2óráig, még égeti a szervezet a zsírt. mondjuk nem tudom mennyire igaz ez

2011. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

edzés előtt csak annyit érdemes legalább enni, hogy ne a saját izomzatodat bontsa le a szervezet energiáért.. amúgy 1-1,5 órával edzés előtt szokás.

utána meg jó sokat, hogy ellásd tápanyagokkal a tested, egy komplett kiadós étkezés ajánlott. persze ez függ az étrendendtől.

2011. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!