Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugyanannyi idő visszaszedni...

Ugyanannyi idő visszaszedni az ízmot?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja leálltam kondival , sérülés miatt, semmi izommunka, karból majdnem 2 cm-t vesztettem , és mellből is elég sokat:S

ugyanannyi idő visszaszedni ezt mint akkor amikor feljöttek?

v esetleg könnyeben jönnek majd az ízmok?


2011. máj. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomrostjaid kb megmaradnak, csak a tápanyag ürül ki belőlük. Betöltöd őket, akkor nem lesz jelentős visszaesés.
2011. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. máj. 17. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hónap az szinte semmi, egy hosszabb pihenő, nem éveket hagytál ki, pár edzés és minden a régi.
2011. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha kihagyás után újra elkezdesz edzeni akkor az izmod "emlékezni" fog a régi életére úgymond és sokkal könnyebben vissza tudod építeni. Elvileg ha valaki edzett, de éveket kihagyott, annak is sokkal könnyebben épül az izma, mint annak, aki nem csinált semmit életében.
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!