Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyóznom kéne? (képpel) 14/L

Fogyóznom kéne? (képpel) 14/L

Figyelt kérdés

[link] Jpg

[link] Jpg


2011. máj. 19. 18:11
 1/9 A kérdező kommentje:

bocsánat, rosszul linkeltem.


[link]


[link]

2011. máj. 19. 18:12
 2/9 anonim ***** válasza:
hát...szerintem egy kicsit igen.
2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fogyózni, hanem mozogni mozogni mozogni. Tunyák, puhák az izmaid. Ha lenne egy tónusos izomzatod, a pocakod sem löttyedne ennyire előre.
2011. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted??Te nem látod vagy ösztönzés kell?Ha az utóbbi,akkor dagadt vagy,fogyózz és mozogj különben asenkinek nem fogsz kelleni és egyedül boldogtalanul,szüzen fogsz meghalni!

Remélem segítettem!:)

2011. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szerintem csak tornáznod kellene :) kövér nem vagy :)

Ajánlom Bíró Ica Has,Fenék,Comb DVD-jét :)

2011. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ülj ki a napra mert nagyon fehér vagy. barna lennél sokkal jobban nézne ki még a hasad is

nem kell csokibarnának lenned, de ez rettentően fehér ahogy most kinéz a hasad

2011. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
en is PONT igy nezek ki hastajt...:( nemtudom mivel tuntethetnem el, eddig semmi hatasos nem volt.. de lehet velem van a baj, mert ha egy ido utan 2-3 het nem veszek eszre valtozast, szomoru leszek es elmegy tole a kedvem.
2011. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sportolni próbáltál már?

14 évesen nem fogyáson kéne gondolkodnod, hanem rendes táplálkozáson és sportoláson!

2011. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogyás alapja nem a sportolás és helyes táplálkozás? Tehát igen fogynod kell, de ezt nem időszakosan kell tenned, hanem tervez egész életedre rendszeres testmozgást, mert ha csak le akarsz fogyni az úgy is visszajön az idő múltával
2011. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!