Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérje illetve tömegnö...

Milyen fehérje illetve tömegnövelő márka ami megbízható?

Figyelt kérdés
Scitec termékei vagy drágák vagy ami olcsó az felkapott de szart se ér. A Biotech olcsó és szerintem megbízható ( nem csalódtam még benne ) A Gasparival úgy tudom vigyázni kell, nem mind1 mit veszel tőlük. Olyasmit olvastam, hogy a Glutaminja elég jó. Aminstart sokan dicsérik illetve a Peakre sokan azt mondják, hogy kiváló, de elég kevesen használják. Vélemények?
2011. máj. 21. 12:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Doppinggyanús b+... Szerinted, ha tényleg telenyomnák doppingszerekkel, akkor nem lenne kb azonos árban, mint egy doppingszer?
2011. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Megnyugtattál! túl van tárgyalva...

;)

2011. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy telenyomják,csak volt egy-két hatóanyag amit tartalmazott és ízekre szedték az egész gasparit,4 évvel ezelőtt meg is állt a gyártás...
2011. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

mark86


Én nem ismerem a Gaspari termékeket,minden gyártótól azt használom ami nekem tetszik! Tömegnövelők közül szerintem volumass35 prof okés termék,vitamin:peak mega a-z,ezt a proteint használom most edzés után meg reggel(barátnőmtől kaptam) [link]

este meg power protein. tehát kb leszarom a gyártót,megnézem mi van a dobozra írva,meg belenézek a pénztárcámba és döntök...

meddő viták ezek viszont a gaspari botrányról én is hallottam.

2011. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 TOMAtm ***** válasza:

énis Gaspari párti vagyok,scitec cuccoknak a fele egy nagy kamu..nem használnak semmit.Gaspari Novedex + Myofusion nálam nyerő(kúra alatt és után is).MHP T-bomb is odaver ALRI is jó,csak ménkü drága egy Jungle Warfare-Bad ass mas-restore 2-3 hónapos kúra(annyiból már kapsz propionátot,de lehet még növit is).

szal ja,a nyálas pestiköcsögöknek jó a scitec(mábocs) a fullcukor jumbóval :),de szerintem nemabbavanavitamin.biotech szintén gyengus.peak-et még nem használtam.

De a scitec szépen csomagol és minden marhaságot támogat,szóval egyétek és vegyétek.béke veletek :)

2011. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
És Mi a vélemény a Brutalról? Esetleg tudtok valami kiegészítőt ajánlani edzés utánra? Tömegnövelőktől kicsit tartok, mert kezdőknek nem hiszem, hogy kreatinra és l-glutaminra lenne szüksége. Szóval sima gyors fehérjének örülnék!
2011. máj. 21. 15:38
 17/21 anonim ***** válasza:

mark86


vegyél bármilyen tejsavót dextrózzal.

2011. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Brutal nagyon túl van árazva. Nem kell félned a tömegnövelőtől. Nem tudjuk felsorolni az összes márkát, de tessék. Amiket próbáltam és megbízható is szerintem.

Bsn, Gaspari, Cytogen, Scitec, Twinlab, Scivation, Panthera labs. De kiváló az Mhp, Optimum, Ultimate, Amix, Vpx is. Keresd meg ami a számodra legmegfelelőbb összetételben és árban egyaránt.

2011. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az Amixhez és a biotechhez olcsóbban tudok hozzájutni szóval azokat megnéztem. Amixet rendesen dicsérik. Eddig is dextróz tejsavót ittam, mert olcsóbban kijövök. És köszi a válaszokat.
2011. máj. 21. 19:39
 20/21 the viper válasza:

a Szájtek és a Bájtek semmire való szar..fos...ne vegyél! mert csak nagy a reklámja ennyi az annyi! minőségi dolgokat vegyél! attól nőni fogsz és fejlődni!!!!!!!

[link]

[link] ez a legolcsóbb bolt egész Magyarországon!!!!!!!!! üdv.

2012. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!