Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Hogy tudom a...

Testépítők! Hogy tudom a karom "oldalát" vastagítani?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a bicepszem és a tricepszem szerintem elég jó, de ez a karom eleje és a hátulja, oldalról tehát jól néz ki, de szemből nézve tök vékony, az alkarom is vastagabb a felkaromnál... ez miért van, vagy hogy tudnék egy olyan "egybe-kezet" csinálni mint a nagyobb darab embereknek van?
2011. máj. 22. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ha rendesen eszel,edzel és pihensz akkor ez genetika lesz és nem nagyon tudsz mit tenni ellene...

2011. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Eddz kitartóan, egy 45-50 centis kar semmilyen irányból nem vékony:)

2011. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is genetika lesz :( de gondoltam megkérdezem hátha van egykét trükk erre. Azért köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 22. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes tömeged lesz, akkor nem lesz majd vékony. Ha ilyen a genetikád, akkor a tömeggel kipótolhatod. :D
2011. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen nekem is olyan volt, de senki nemtudott semmit tanácsolni. Se az étkezésemen, se az edzésen nem változtattam lényegesen, egy idő után mégis elkezdett oldalra is vastagodni a karom.
2011. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!