Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem konditerembe járni...

Elkezdtem konditerembe járni ma, véleményeteket szeretném kérni + tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

175 cm ,és 85 kg vagyok,elég nagy hasam van,elég sok rajtam a háj,de nem mondhatom magam egyaltalán dagadtnak. Viszont szeretném kitornázni magam. Edzéstervem : 1.nap : mell,bicepsz

2.nap : hát,tricepsz

3.nap : váll,has,láb

4.nap : pihenő

Majd az egész újból körbe körbe. Na most azt hallottam,hogy ha sok rajtam a zsir,akkor kis sulyokkal kell tornaznom,azt mondták inkább "kis sulyokkal sokat" mint "nagy sulyokkal keveset " Úgy kezdtem el tornázni,hogy pl. mell 3 fajta torna,és mind3 fajta tornaból 4 széria. aztán ugye bicepsz 3 fajta torna 4 széria...Ennyi egy napra,ahogy leirtam a tervet Kis sulyokkal tornázok. Holnaptól minden nap 20 perc futás,mert nagyon van mit leadnom !!! Ha téves úton járok,igazitsatok légyszives el... Mindenképp le kell adnom az uszogumikat,amk az oldalamon, a hasamon vannak,de van zsir a mellemen,a kezemen mindenho,szoval egy 10 kg fogyás jól esne. Nem vagyok türelmetlen,viszont amilyen gyorsan lehet,olyan gyorsan szeretném leadni a felesleget,és kidolgozni magam


2011. máj. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

mark86


[link]

2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A sokat kevéssel, úgy hülyeség ahogy van.nincs olyan, hogy tömegnövelő edzésterv, meg hogy szálkásító edzésterv...minél nagyobb sulyokat kell az izmok edzéséhez használni.Olyan sulyokat válassz, amiből legalább 8-10 ismétlést tudsz végezni.
2011. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Edzés előtt mindig melegíts be, karkörzés, nyakkörzés, csukló megmozgatása, néhány fekvőtámasz, esetleg ugrókötél, csípőmozgatás, stb. Ahogy nekiállsz az első nap a melledzésnek, nem biztos hogy az a legjobb, ha a fekvenyomással kezdesz, de ha így van az edzéstervedben, kezd nyugodtan azzal. Erődhöz viszonyítva, 4x csinálj meg legalább 8, vagy 10 nyomást, kb másfél perces pihenőket tartva. Minden gyakorlatban ehhez viszonyíts, 4x8,4x10, vagy esetleg 4x12. Javaslom a hasedzés minden nap, vagy minden második nap legyen elvégezve, ha nem is olyan sok egyszerre, de rendszeres legyen. Felülés, hasprés, lábemelés. Erőd és állóképességedhez viszonyítva, ítéld meg. Sok sikert, jó edzést!
2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!