Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizomzat növelése hatásosab...

Mellizomzat növelése hatásosabban, úgy hogy oldalról is nőjjön?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el súlyzózni. Már jól észrevehető hogy nőttek a mellizmaim. De van gy gond, Hogy is mondjam... Csak belülről tűnnek izmosabban ahol a 2 mellizmom találkozik. Oldalt a hónaljam környékén nem annyira látszódik a változás. Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy az is nőjjön?
2011. máj. 31. 06:25
 1/8 escrogar ***** válasza:
az izmok illesztési pontját nem tudod változtatni. a mellizom az alsó és felső izomból áll, ezeket tudod megdolgoztatni, a belső vagy külső részét nem.
2011. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen gyakorlatokkal kell az alsót és külön a felsőt? az alsó ezek szerint már elég szép, csak fent nem még... segítsetek. 1 hónap alatt látványos izomnövelést szeretnék látni. Mennyit kéne edzeni hozzá és mit?
2011. máj. 31. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva van :O én fektőmászokat csináltam pl(nagyjából széles kéztartással) és elöször kétoldalt kezdett el, de már kicsit belül is :) Te hogy edzettél hogy belülre nőtt? mit csináltál?
2011. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia. Súlyzózok, ciki - nem ciki kis súlyokkal kezdek. Két 5 kilós súlyzóm van. Megcsinálok naponta belőle 100at kb este fürdés előtt és úgy. Te mennyi fekvőtámaszt cisnálsz?
2011. jún. 2. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor minél szélesebb kéztartással csináltam akkor éreztem a legjobb utána izomlázat és úgy hogy pl felveszel a hátadra egy táskát és beleraksz mondjuk súlyzótárcsákat :D vagy amikor nyomod ki, jobban elnyomod magad úgy hogy mondjuk tapsolsz is :) Én tényleg oldalt és felül szoktam ezektől :D De már van súlyzóm és én is szoktam fekvenyomni néha :) Akkor ezekszerint attól nő belülre?
2011. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem ott kezdett el nőni. de akkor én is elkezdem ezt a táskás módszert :D meg majd tapsolok is :D Neked az ízületeiddel mi van? Nekem nagyon sokszor ropognak. Azokkal mit lehet kezdeni szerinted?
2011. jún. 4. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Passz :S nekem a baloldali vállam ropog néha :O mi ropoghat ott? És lehet tőle bajom?
2011. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a porc!! vigyázz hogy nehogy elkopjon, mert sokan hagyták már abba az edzés porckopás miatt!!!
2013. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!