Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovany vagyok es izmosodni...

Sovany vagyok es izmosodni szeretnek mit ajanlotto? akkarmenyit eszek nem lattszik meg rajta, ha meg konditerembe megyek csak szalkasodni fogok, protein meg ilyen szarokat nem akkarok szedni!

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:09
1 2 3
 1/24 3rdeye ***** válasza:
én is full ilyen vagyok, mint te. protein nem szar, mert az sima táplálék. én sem hízok egy kilót sem, de kreatinnal meg tömegnövelővel elég szépen jött fel izomba. talán 1-2 kilót ha híztam egy hónap alatt. szerintem érdemes kipróbálnod
2011. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

ilyen hozzáálással esélyed sincsen izmosodni xd ez ilyesn "Fogyni szeretnék de nem vagoyk hajlandó lemondani a cigiről mekiről és nem vagyok hajlandó mozogni zsírleszívás szarokba meg nem megyek bele" Vagy "Meg akarok venni egy telefont de biztos hogy pénzt nem költök bele és nem is kérek és nem adok érte pénzt de meg akarom venni"


Járjál kondiba vagy otthon edzél és mellette rendesen egyél szénhidrátot meg fehérjét (rizs+csirkemell legjobb választás) meg olvasgass a www.body.builder.hu -n de ilyen hozzáállással esélyed sincs...

2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

mark86


kérdezőnek nem tépem a pofám mert nincs értelme,elmagyarázni mindent hogy ne égesse magát a hozzá nem értésével!

utolsónak: ha nehezen hízik valaki nem kell csirkemell,sőt tömegelésnél senkinek se kötelező! lehet comb,marha,halkonzerv vagy bármilyen olcsó és viszonylag jó fehérjeforrás!

2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
"protein meg ilyen szarokat nem akkarok szedni!" akkor mit eszel b@zdmeg ... protein = fehérje ami meg szinte mindenbe van... Legalább ne írnál hülyeséget...
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Fiam, te nagyon hülye vagy.
2011. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
16:47 te vagy a hulye mert nemtudod ertelmezni a kerdest,en a mu proteinekre gondoltam mint pl ez f@szfej [link] enyi marhat mikor irom hogy ilyen SZEREK nelkul nem arra gondoltam hogy minden nelkul hanem arra hogy termeszetes dolgokkal nem ilyen szarokkal amik csak szetb@szak a szervezetett..tobb valaszt nem kere.!csak olyantol akinek esze is van nem mint ennek a baromnak
2011. máj. 31. 17:07
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

mark86


na figyu okos gyerek! ki a f.szt akarsz te itt oltogatni csicskaarcú?

olvasni tudsz b.zdmeg???

mert akkor elolvashatnál egy kis alapismereteket,hogy ne égesd sz.rrá magad a hülyeségeiddel! "mu protein"!!!

tudod miből készül,mi van benne és mire való??

nem! akkor ne akarj itt hozzáértőket oktatni mert k.rva nagy homályökör vagy a témához!

a kisegítőben a biosztanárt ne kérdezd mert éppen olyan hülye hozzá mint te! érvelj gyökér ne a levegőbe beszélj!

na most lehet sírni a moderátoroknak mert értelmes választ úgyse tudsz adni!

2011. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

mark86


ráadásul elolvassa ezt a szánalmas ökörséget amit írtál egy kezdő srác vagy egy aggódó szülő,és lehúzod a sportot a marhaságaiddal!

2011. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező te idióta okoska, mi az a mű protein te gyökér? Már másnak is ajánlottam, hogy ha tud pl. aminosavakat szintetikusan előállítani műanyagból, jelentkezzen a Nobel díjért.
2011. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16:47-es vagyok. Igen, most már semmi kétségem nincs, te tényleg nagyon hülye vagy.
2011. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!