Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovany vagyok es izmosodni...

Sovany vagyok es izmosodni szeretnek mit ajanlotto? akkarmenyit eszek nem lattszik meg rajta, ha meg konditerembe megyek csak szalkasodni fogok, protein meg ilyen szarokat nem akkarok szedni!

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez de komoly:D egyél bakelitot xd attól majd izmos leszel meg ha kolbászt eszel és kockulsz akkor is izmos leszel nem kell ahoz súlyzózni hülyesség.. a súlyzózás izomtömegvesztéshez vezet aztán a végén elfogysz és meghalsz met nem lesznek izmaid vágod ? egyél műtrágyát attól még jól lehet izmosodni de csak ha pislogsz ha más mozdulatot csinálsz semmi értelme akkor már csak az igazi trágya maradhat...
2011. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ha kondiba jársz és minnél nagyobb súllyal dolgozol nem fogsz szálkásodni(meg am is nincs neked hova, veszteni valód nincs kondiiiiii)
2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én poénból irtam :D
2011. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

17:59

18:02 én voltam xd

2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Majd tényleg írj egy értekezést miért is b@ssza tönkre a szervezettet a MŰ protein?

Egyébként pl ha legalább biológiából okos lennél ... HA akkor tudnád, hogy ezek a készítmények általában pl sajt készítésnél előkerülő " melléktermékek ". De várjunk csak ha ez a sajt készítés közben kerül elő... ÚRISTEN NE egyetek sajtot mert tönkremegy a szervezetetek....

2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ne egye protei mer meghalol. Egye sok babot, toltott káposzt es imadkoz have.


Csak úgy válaszoltam mint ahogy a kérdés ki volt írva...

2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

GreenTea


Tudod mi az a "mu protein"? Ez: [link]

Amikor még mozgott, akkor azt mondta hogy: "MÚÚÚÚÚ"

2011. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
bunkóparasztnak igaza van a babtú télleg erős lesző, bud spencer is az lett.
2011. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

azért mert nem szed protenyint...:D nem kell leoltani....:)

Kérdező:az nem is kell mert csak felfúj és ha nem szeded tovább le fogsz ereszteni..:D:D:D Naposim kell meg sok sok zsíros kenyér!!! (ha van keret akkor májkrémes) és tuti a siker:D:D

a porokat meg hagyd meg nekünk mi szeretünk "felfóvódni"..XD

2011. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A naposim - zsíroskenyér kombót nem a Haxor blogról lőtted? :D:D
2011. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!