Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Creatin monohidráttal vagy...

Creatin monohidráttal vagy egy olcsó tömegnövelővel egészítsem ki a meglévő táplálékkiegészítőimet? Olcsó működő módszer?

Figyelt kérdés

Heló

2 hónapja edzek sokat fejlődtem, azonban itt a jó idő, és szeretném ha e hónap végére a karom elérné a 39-40 centit, meg persze hogy jobban fejlődjek minden téren.Az első hónap után vettem 4 kg fehérjét (power protein) ami kb 60napra elég, és egy vitacomplex-et 60 napi adag.Terveztem hogy minél hamarabb veszek egy Creatin Monohidrátot, mert a fehérje mellé jó lenne, 2 hónap fehérjével és kreatinnal elég sokat dobna. Most ott tartok hogy a fehérjémből kb 25 napra elég van még, pénzem viszont kb 2500 ft. Szerintetek vegyek 300gram Biotech-es creatin monohidrátot ennyi pénzből, és szedjem mellé a fehérjét, vagy inkább ebből a kevés pénzből vegyek egy olcsóbb kategóriás tömegnövelőt ami kb 10 napra elég viszont fehérje tartalma elég kevés?A creatin mellett áll hogy egy haverom nekem adta az övőt, biotech-es 300grammos volt, kb a fele benne van még, ami elég lenne a feltöltési időszakra, tehát ha vennék mellé egy másikat az kitartana vagy 30 napig. Azonban ha erre költök 25 nap után nem lesz több fehérjém, ami elég rossz mert nem eszek mindennap főtt vagy sült húsokat, ha nincs itthon készített ebéd, akkor csinálok ebédre néhány szenyát meg tükörtojást mellé esetleg sütök ki parizert. Ezért ha vennék egy olcsóbb tömegnövelőt az csak +10nap lenne ezen a téren, és így ha 25 nap után elfogy a fehérjém még 10 napig jutathatok be +fehérjét és kalóriákat. Azonban ennek az a hátránya hogy ennyi pénzből a tömegnövelők fehérje tartalma nem valami magas.

Szerintetek mire költsek inkább? Félek hogyha creatint veszek pénzkidobás, mert 30 nap az talán nem sok és ha már nem lesz pénzem újabb creatinra akkor visszaállok egy korábbi kisebbb súlyra. A tömegnövelővel meg az a baj hogyha nagyon sokat zabálik akkor kb ugyanannyi kalóriát viszek be, de ahhoz az kell hogy folyton egyek valamit.

Munkát sajnos nem találok, érettségizek szóval suli nincs, de munka sem, max előfordul hogy hétvégén tudok valami kis alkalmi munkát ami nem állandó. Mit válasszak szerintetek?

19 férfi 170cm 65 kg. 2 hónapja edzek, heti 5-6 edzés, (ebből 2 rövidebb könnyebb edzés a pihenés kedvérét)


2011. jún. 5. 16:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

mark86


mi van veled? rosszul vagy?

talán ha nem tetszenek a válaszok neked kellene elhúzni a rovatból barátom, a szenyáiddal meg a sült parizereddel együtt!!! teljesen jókat ír mindenki,erre te magadnak válaszolod meg a kérdéseiddel és le se sz@rod! azért írtad ki a kérdést hogy bebizonyítsd hogy értesz hozzá?mert ez nem jött össze.

tedd fel a kérdést Drugs Bunnynak az EV-ben de azt előre kösd ki hogy érdemben szóljon hozzá mert te már 2 hónapja edzel!!

nyomj egy zöldet tesó mert ettől jobb választ nem tudok adni arra hogy valaki évek óta edző embereket akar kioktatni,ezzel beégetve magát! na csá!

2011. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki hogy bizonygassam értek hozzá. De vegyétek aminek akarjátok, írtam hogy kezdő vagyok. Csak véleményekre voltam kíváncsi. Másrészről meg baj van a szemeddel ember?? Olyat írjál ami tényleg válasz rá b*azdki ha meg nem tetszik akkor húzz a pics*ába nem kell mindenhova írnod. Vagy íráskényszered van?

Szenya meg sült palizer? Mi a f*asz bajod van? Nem tudsz olvasni? Ku*rvára odaírtam hogy nem tudok mindennap főtt ételt enni Ba*zdki. Van hogy nincs rá mód hogy főtt vagy sült ételt ebédeljek ilyenkor szoktam ezeket enni.

Olvass már vissza te farok mielőtt beleugatsz.

2011. jún. 5. 22:06
 13/26 A kérdező kommentje:
ezt utálom ebbe a szarba hogy minden kis fa*szarcú beleugat és itt éli ki magát. hogy lehet törölni a kérdést, vagy beállítani hogy ne tudjon mindenki hozzászólni?
2011. jún. 5. 22:07
 14/26 anonim ***** válasza:

mark86


megkaptad a véleményt mindenkitől! olvass a sorok között:

egy vergődő kis toprongy k.csög vagy aki sz@rt se ért az egészhez! nem az a lényeg te majom hogy meleg kaja legyen!! nem lehet törölni a kérdést viszont moderáltathatsz te kis g.ci!!

lehet hogy íráskényszerem van de anyádnak se ártott volna b@zdmeg ha tollat ragad és aláírja a gyámság alá helyezést! ki beszélt így veled???

f@szarcú+farok! b.zi is vagy? na mennyé a boltba és sz.pd le az eladót amíg szeleteli a parizeredet te paraszt.mi az anyád közöd van hozzá hogy hova írok??

tedd már ide a neved ha a pofa megvan hozzá!

2011. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Csirkés kommentelő vagyok. Szerintem normális választ adtam ha van pénzed és a kajád nincs rendbe akkor arra költs.

A szőlőcukorhoz annyit hozzátennék, hogy nekem a napi ch bevitelem 400 körül mozog. A turmixomba 50g szőlőcukrot szoktam rakni. Azért nem akarlak megbántani, de ha most nekem le kéne tolnom 80 g rizst a napi kajám mellé kb szétrobbanna a hasam, így meg csak letolom a torkomon és kész. Arról nem beszélve, hogy írtad nem oké a kajád, ha szarul kajálsz akkor k*rva sok az a szőlőcukor amit edzés után megiszol. Bár szerintem te azt hiszed , hogy tescos citromos szőlőcukrot eszünk edzés után...

2011. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

csirkés válaszolónak köszönöm a válaszát. nem hiszem hogy tescos szölőcukrot eszel:DÍrtam hogy haveromtól kaptam egy kevés kreatint és adott mellé 1kg szölőcukrot.Még mindig nem tudom mire költsem a pénzt, belefogjak e egy kreatin kúrába vagy inkább tömegnövelőt vegyek, ha találok ilyen olcsót ami kb 10 napra elég.

Márk! Belehaltál volna ha nem írsz vissza?? Valószinűleg igen... Csak arra kérlek ha nem tetszik az amit látsz, akkor ne írj! Nem akarom hogy felkavarni azt az érzékeny kis gyermeteg lelkivilágodat, bár valószinűleg az is vagy :) Menj el legózni az jót tesz ;)

2011. jún. 5. 22:55
 17/26 anonim ***** válasza:

mark86


gyermeteg! :DDDD

2011. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ember te mi a fa*szt nem értesz azon hogy nem kell írnod ha nem tetszik amit látsz??

nem tetszik amit látsz-> figyelmen kivül hagyod, nem szólsz bele-> nem kötelező írnod!

2011. jún. 5. 22:59
 19/26 anonim ***** válasza:

mark86


te belehaltál volna ha most nem reagálsz?

nincs legóm! itt élem ki magam! Ki a f.szom az a márk?

mark86 vagyok! és te?

nem írok többet mert nem tudsz aludni!

2011. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

mark86


nyugodj meg mert a magas vérnyomás+ parizer nem jó kombo!

na lépek! de akkor ne reagálj,mert tudod hogy nem bírom ki!

legyél te az okosabb.

2011. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!