Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok,50 kg....

15 éves fiú vagyok,50 kg. Sajnos nem vagyok hajlamos a hízásra, ezért tömegnövelőt szeretnék szedni. De nem edzek. és van olyan tömegnövelő ami így is segítene hízni/szélesedni?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Eddzél, vagy zabálj. Annyira makker az ilyen, én megeszem egy csokit fél évben 1x, mert megkívánom, és már fosul nézek ki tőle :\ :D
2011. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Nincs ilyen ! -.-


Tévhitekről:


1. Nincsenek izomnövelő szerek. Edzés nélkül fejlődni nem lehet.


2. Nincsenek izomnövelő szerek. Megfelelő táplálkozás nélkül fejlődni nem lehet.


3. Nincsenek csoda edzésprogramok, amelyek jobbak, mint a többi.


A módszer: intenzív súlyzós edzés, nagy súllyal, haladóknak se kell heti 3 edzésnél több, hogy legyen idő regenerálódni. Az izmok az edzés által okozott stimuláció hatására a megfelelő táplálkozással felvett tápanyagoktól fejlődnek, a regeneráció ideje (alvás, adott izomcsoportra alkalmazott megfelelően hosszú edzéspihenő) alatt. Aki ezt nem érti meg, esélytelen ebben a sportban!

by: www.body.builder.hu

2011. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Aki tömegnövelő mellé nem edz az hülye.
2011. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
45%

szerintem meg aki tömegnövelőt szed, alapból hülye. hát még 15 évesen!

ne haragudj, nem Téged akarlak sértegetni, de kitől hallottad ezt a baromságot, hogy ez majd jó lesz neked?


Én tűzzsonglőr vagyok (lány), apám élsportoló volt.

Ez a tömegnövelő kb. olyan, mint az Ecserin vett érettségi.

A felfújt izomban nincs igazi erő, 15 évesen meg TILOS szedned, nagyon el fogja csúfítani a tested.

Sportolj BÁRMIT, és egyél sok fehérjét.

Ennyi a titok nyitja.

Ja, és ne várd, hogy egyik napról a másikra látványos változás legyen.

Ajánlom Neked a Pilates nevű tornát, nekem fél év alatt olyan izmokat csinált, hogy nem lehetett nem észrevenni a változást...:)

és kifejezetten jó férfiaknak is, sőt, eredetileg férfiaknak (katonáknak) fejlesztette ki Joseph Pilates.


Ez kb. a jóga és a testépítés keveréke... szóval nem csak izmosodsz tőle, de a belső egyensúlyod is helyreáll.

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
szerintem meg aki nincs benne a testépítésben és egyáltalán nem ért hozzá az ne pofázzon bele(előttem szóló)
2011. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

58%-os: Áruld már el nekem, hogy mi van a tömegnövelőben szerinted, ami olyan k.rva káros, és hogy mi az a felfújt izom? Ha megindokoltad, akkor beszélhetünk arról, hogy miért mondasz hülyeségeket.


Áttérek rád kedves kérdező. Ha jól értem, te nem akarsz izmosabb lenni, hanem zsírt akarsz felszedni.

Nos, akkor a tömegnövelő neked nagyon rossz választás, egyél csokit, chipset, zsíroskenyeret egész nap a tévé előtt ülve, sokkal finomabb, és fele annyiba kerül!

2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
32%

én a tűzzsonglőr vagyok, és az előttem szóló két észkombájnnak üzenném, hogy agyra se felejtsetek el edzeni néha!...

(a továbbiakban az egyszerűség kedvéért E/2. személyben írok, de mindkét túlképzettnek szól.)

"A felfújt izomban nincs igazi erő, 15 évesen meg TILOS szedned, nagyon el fogja csúfítani a tested. "


A testépítésre semmi rosszat nem mondtam, csak kifejtettem a véleményem a Pilates-szel kapcsolatban. Mi is ezzel a gond??

A gond inkább ott van, hogy ismeretlenül lebarmolsz egy lányt. Nem érzed cikinek?


Mint mondtam, apám élsportoló volt, talán kicsit többet tud az izomzatról, mint ti együttvéve.

A felfújt izom azért nem jó, mert nem képes akkora erő kifejtésére, mint a tapadó izom, ami nyugalmi állapotban kisebb, megfeszítve viszont jóval nagyobbra nő, mint a "felfújt".

(megjegyzem, ha olyan jártas vagy a témában, ezt tudnod kéne, miért tőlem kérdezed??)

Nézz meg egy rendes élsportolót, mondjuk egy bringást. Nincsenek óriás vádlijaik, de hidd el nekem, több erő van abban, mint egy tömegnövelőn nevelkedett debil lábaiban valaha is lesz.


És elárulnád, hogy egy 15 éves kamasznak szerinted miért tesz jót a tömegnövelő?????


Megkérdezhetem, hány évesek vagytok?...

16-nál nem tippellek többnek titeket.

Ha fiatalabbak vagytok, nem olyan gáz, még van esélyetek a normális gondolkodásmód elsajátítására.

Ha idősebbek,... ugye nem kell folytatnom, kitaláljátok magatoktól is?


Egyébként gondoljátok, hogy a szülei majd engedik, hogy tömegnövelővel tömje magát?...


kedves kérdező, bocsi az offolásért, én csak a javadat akarom, de kicsit felhúz, ha valaki ezért lebarmol.


(a chipset sem tartom jó ötletnek...)

Mozgás, sok fehérje. Ennyi. Hidd el, így is tetszeni fogsz a csajoknak!

2011. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Kedves nagyonokos zsonglőr!


Elszartad, mert akinek úgynevezett felfújt izma* van annak nem azért kell, hogy erős legyen, hanem az esztétikumért? Érted? Nem vagy tisztában a testépítéssel. Márpedig azt fikázod.

Tömegnövelő káros: Elmondom miből áll, jó?

-Fehérje /tejsavó pl./

-Szénhidrát /Dextróz, maltodextrin, vitargo, rosszabb esetben zabpehely/

-Hozzáadott aminosavak / Glutamin, taurin, Bcaa aminók - izoleucin, leucin, valin/

-Kreatin


Ha ezek közül valamelyik káros leszopom magam kétszer.


*NEM LEHET FELFÚJNI AZ IZMOT!!!!!

HOGYAN LEHET?????? LEIRNÁD A HATÁSMECHANIZMUST? ELEGEM VAN ATOMRA

2011. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kedves tűzzsonglőr! Ereszkedj le légyszi erről a k.rva magas lóról, amin ülsz, mert nagyon hülyén veszi ki magát, ha valaki arrogáns, és fingja sincs a dolgokról.

Kezdjük szépen: Olyan nincs, hogy felfújt izom! Nem nyitok vitát ezen, ha ilyen rendkívül okos vagy, akkor talán tanultál bioszt, és rájössz, miért hülyeség.

A tömegnövelő kaja! Ch+ fehérje, semmi káros nincs benne!

Amúgy majdnem eltaláltad, 17 vagyok, még csak nem is járok konditermi edzésre, de valószínűleg jártasabb vagyok benne, mint te.

A bringás hasonlatod meg annyira szánalmas, hogy inkább nem is mondok rá semmit.

2011. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
szerintem a lány STEROIDRA és nem TÖMEGNÖVELŐRE gondolt..a kettő TELJESEN MÁS!! :)..ezt én is tudom (már)
2011. jún. 7. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!