Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok,50 kg....

15 éves fiú vagyok,50 kg. Sajnos nem vagyok hajlamos a hízásra, ezért tömegnövelőt szeretnék szedni. De nem edzek. és van olyan tömegnövelő ami így is segítene hízni/szélesedni?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Na jó, mégse tudom megállni!


"na jó aki hülye az hülye, nem én fogok világosságot hozni az agyatokba, az tuti."

Tiedbe kellene, mert elég sötét vagy!


"Még egyszer megkérdezem.

Egy 15 éves GYEREK mi az isten kékeres pókhálós telibeszopott f.száért nem képes elmenni futni, biciklizni, úszni, AKÁRMIT csinálni, miért kell ezzel a sz.rral tömnie magát?"

Ez táplálék kiegészítő. Nem csak testépítőknek ajánlott, szedheti egy 60 éves nyugdíjas is. pl. Egy adag volumass 35 olyan, mintha megennél 17dkg csirkét 11dkg rizzsel. Ha hülye vagy, ne okoskodj!


"A pilatestől (például) állítom, sokkal jobban és normálisabban fog kinézni, mint a sok portól."

Por? Van tabletta, kapszula is.


"És elmondom én, miért káros agyaskáim!

Ha megeszel egy tojást, a szervezetednek le kell bontania.

Ha por alakban viszed be a fehérjét, (és ez a vitaminra is igaz) a szervezeted ellustul, nincs vele munkája!!!"

Ugyanúgy feldolgozza a szervezet hülyegyerek!


"Eszel reggelire finom banánt meg rántottát, azt' csókolom!

15 évesen miért kell ilyen marhaságokkal foglalkozni??????

Én lány vagyok. Tetszeni akarsz a lányoknak?

A felfújt pasik csak a s.gghülye p.csáknak tetszenek.

Azt szeretnél?

Zabálj port, és meg ne mozdulj! gratulálok!

Egy normális lánynak 50 kilósan is tetszeni fogsz."



"A "felfújt izom" pedig egy kifejezés, egy szleng, amit a NORMÁLIS sportokban használnak az olyan majmokra, akik a kinézetre mennek."

Ez egy esztétikai sport (a testépítés) az izom nagy része víz, a többi glikogén.


"Felfogtam, hogy a gyerek nem izmosodni akar, hanem balf.szként kinézni, de épp ezt akartam megakadályozni.


De ha ennyire gyökerek vagytok, egyétek meg a sok sz.rt, engem nem érdekel."

Kíváncsi lennék arra, hogy egy átlag 1,5órás edzést mennyire bírnál a nagy pofáddal.


"A biciklis példa meg mi az, hogy nevetséges? Azért a testépítést ne hozzuk már egy szintre az élsporttal jó?...

Kérdezd meg a tesitanárt, hagy röhögjön egy jót."

Miért, a testépítést nem lehet versenyszerűen űzni? Mr. olimpia? Egyébként ez elég kemény sport, hisz nem csak a teremben kell alkotni, hanem az étkezésnél is, életmóddal is!

Mégis 5-ösre érettségiztem tesiből, kb 95% körülire. Hogy lehet?

2011. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a tűzzsonglőrünk arra gondolt a tápkiegészítőkkel kapcsolatban , hogy amennyi vitamin-t és természetes anyagot a szervezetbe juttattok , finom formában így szinte egyből felszívódik , normál esetben ( szilárd kajával ) a büdös életbe nem lehetne elérni , ezért az izom akár 2x is lehet a reális erejének. Gondolom erre értette hogy "felfújt"
2011. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"akár 2x is lehet a reális erejének"

ebben mi a felfújtra való utalás?

2011. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"egyből felszívódik , normál esetben ( szilárd kajával ) a büdös életbe nem lehetne elérni , ezért az izom akár 2x is lehet a reális erejének."


Tudnád mekkora baromságokat beszélsz...

Kérdezd meg a nagy testépítőket akik 220ba nyomkodnak fekve, hogy reális erejük van-e. Tápkieggel minimálisan leszel jobb mint anélkül.

2011. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

mark86


miből maradtam ki! :DD

2011. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

a tűzzsonglőr lánynak: Ez ku*vára hülyeségeket beszélsz!


a kérdezőnek: Nyugodtan vegyél tömegnövelő port , semmi bajod nem lesz tőle. csak fontos hogy egyél is mellette.

2012. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!