Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz, húzódzkodás meg...

Fekvőtámasz, húzódzkodás meg kajakozás. Mennyi idő kell "nekik"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


12 éves fiú vagyok, alkatom nem kövér, hanem izmos, erős.

A karjaimon, hátamon vállamon kirajzolódnak már az izmok.

A mellizmomat szeretném "láthatóvá" tenni, illetve hónaljam alatt van egy kis háj, de lehet hogy csak a bőr ráncolódik, nem tudom.

Jövő héttől napi 2 kajakedzésem lesz ( heti 12 ) + én esténként szoktam 150 fekvőtámaszt, és 50 húzódzkodást csinálni. Mellizomra ezeknek mennyi időre van "szükségük"?

Emellett igyekszem fehérjében gazdag ételt enni.

Előre is köszi, üdv!


2011. jún. 8. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


az a kérdés hogy mennyi idő alatt lesz változás?

2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utólag visszaolvasva kicsit zavaros, de igen (:
2011. jún. 8. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


a jó kajától,a kajakozástól meg fekvőktől nőhet valamelyest,formálódhat.nem kell annyit csinálni elég minden másnap 3x amennyi megy (egyszerre)

2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mark86


mivel még jócskán növésben vagy,nem nagyon foglátszódni de később k,rvajól nézel majd ki ha nem hagyod abba.

sok sikert!

2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm. Nemhiszem, h abbahagyom. A kajakozás versenyszerűen. De nemértem, minden másnap 3x amennyi megy? Ezt nemvágom. De azon is gondolkozom, hogy heti 4-5x fogom csak a fekvőket megcsinálni. Tudnál tanácsokat adni nekem? Köszi!
2011. jún. 8. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:

mark86


ezt csináld heti 3x

[link]

2011. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó rendben. Köszönöm szépen. Heti 3x szerintem is bőven elég lesz a kajak mellé (:. Eddig önfejű voltam, és saját útján mentem, de akkor most majd ebből a fekvőt meg húzót követem. Még 1x köszi
2011. jún. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!